Öcalan'a ev hapsi mi geliyor?

 MHP'li vekil Halaçoğlu, Abdullah Öcalan'ın 65 yaşına geldiğinde prostat kanseri olduğunu söyleyip, cezasını ev hapsine çevirileceğini iddia etti. MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, hükümetin teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın İmralı'daki cezaevinden

Gündem 23.05.2013, 21:10
Öcalan'a ev hapsi mi geliyor?

 

MHP'li vekil Halaçoğlu, Abdullah Öcalan'ın 65 yaşına geldiğinde prostat kanseri olduğunu söyleyip, cezasını ev hapsine çevirileceğini iddia etti.
 
MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, hükümetin teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın İmralı'daki cezaevinden kurtulması için yaşı 65'e geldiğinde prostat kanseri olduğunu ileri sürüp cezasını ev hapsine döndüreceğini iddia etti.
 
MHP, Develi istişare toplantısını yaptı. Toplantıda Kayseri İl Başkanı Mete Eke, Develi Belediye başkan adaylarını Mehmet Mangal olarak açıkladı. Eke de yaptığı konuşmada, 11 yıldır iktidar olan AK Parti'nin politikadaki yanlışları sebebiyle Türkiye'nin karizmasının çizildiğini öne sürdü.
 
Yerel seçimlerle ilgili MHP Develi İlçe Teşkilatının, belediye ve il genel meclisi üyelerinin, parti tabanı ve ülkücülerin ortak kararıyla aday belirleme çalışması yapıldığı ifade etti.
 
Milletvekili Halaçoğlu ise ay yıldızlı bayrağı tahrik unsuru gören bir hükümet olduğunu iddia ederek şunları söyledi: "Diyarbakır'daki Nevruz'da yaşanan görüntülere tepki olması için Meclis'teki odamızın kapısına Türk bayrağı astık. Daha sonra Meclis Komiseri, bayrağı kaldırmamızı istedi. Ben de kendilerine, 'Bu bayrağı indirecek, anasının karnından doğmadı.' dedim."
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
tayfun 8 yıl önce
ne ev hapsi ya

yakinda basbakan yardimcisi olursa hic sasirmayin ve aziz yildirimda yargitay baskani

bu basbakandan hersey beklenir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@