banner491

Öcalan tek kanal izleyecek

 Yeni müzakere sürecinde "ev hapsi" talep eden Öcalan'a bizzat Erdoğan'ın talimatıyla televizyon veriliyor.  AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, merak edilen o soruyu yanıtladı: "Öcalan yalnızca TRT 1'i izleyebilecek."   Yeni müzakere sürecinde "ev

Öcalan tek kanal izleyecek

 

Yeni müzakere sürecinde "ev hapsi" talep eden Öcalan'a bizzat Erdoğan'ın talimatıyla televizyon veriliyor. 
 
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, merak edilen o soruyu yanıtladı: "Öcalan yalnızca TRT 1'i izleyebilecek."  
 
Yeni müzakere sürecinde "ev hapsi" talep eden Öcalan'a bizzat Erdoğan'ın talimatıyla televizyon veriliyor. PKK lideri Abdullah Öcalan'ın tek kanallı radyosu, kapalı devre bir televizyon ile değiştirilecek. Ve belli oldu ki, o televizyon tek kanallı olacak, o kanal da TRT 1 olacak.
 
RADYOSU DA TEK KANALLIYDI
 
Afrika dönüşü uçakta, gazetecilere konuşan Erdoğan yaptı sürpriz açıklamayı; "Radyosu vardı, televizyon ile değiştirecekler. Ben talimatı verdim" dedi. Şonrasında merak edilense Öcalan'ın verilecek televizyonla hangi kanalları izleyeceğiydi.. Bu sorunun yanıtını ise AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş verdi. Gazetecilerin, ''Başbakan'ın İmralı adasına televizyon" açıklamasının hatırlatılması ve Öcalan'ın 'istediği kanalı izleyip izleyemeyeceğinin' sorulması üzerine, şu cevabı verdi Mustafa Elitaş:
 
''İmralı'da zaten radyo vardı, tek kanala ayarlanmış. Burada da her türlü imkan sağlanıyorsa, teknoloji de varsa, İmralı'dakinin de televizyon izlemesi normal bir durumdur. Onu da dikkate almak lazım. Tek kanallı radyo ise herhalde tek kanallı televizyon olabilir."
 
KUVVETLE MUHTEMEL TRT 1 OLACAK
 
Bilindiği kadarıyla Abdullah Öcalan, İmralı'da TRT Radyosu'nu dinleyebiliyordu yalnızca. Bu durumda verilecek televizyonda da muhtemelen sadece TRT kanalını gösterilecek. Bu kanalın kuvvetle muhtemel olarak TRT 1 olacağı ifade ediliyor.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
emre
emre - 7 yıl Önce

fenerbahce tvyi yayinlasinlar idam icin resmi basvuru yapar :)

Hüseyin Karagöz
Hüseyin Karagöz - 7 yıl Önce

Şehitler 2 metre mezarda ardında kalanlar cehennemi yaşıyor...Bebek katili AKP sayesinde sefada...

r baysan
r baysan - 7 yıl Önce

Ne guzel mi olmus diyecegiz.bu kadar da olmaz.milleti bile bile kandiriyorlar.kimseden ses yok,tororust el uzerinde tutuluyor.katile daha ne hizmetler verilecek....hadi TURKIYE uyan.son verelim bu kepazelige..

SIRADAKİ HABER

banner441