banner441

O silah TSK'nın envanterinde yok...

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, TSK'nın hiçbir operasyonda kimyasal silah kullanmadığını, envanterinde de kimyasal silah bulunmadığını bildirdi.Yılmaz, BDP Diyarbakır Milletvekili Emine Ayna'nın yazılı soru önergesine verdiği yanıtta, Hakkari Çukurca K

Gündem 11.01.2013, 17:26
O silah TSK'nın envanterinde yok...

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, TSK'nın hiçbir operasyonda kimyasal silah kullanmadığını, envanterinde de kimyasal silah bulunmadığını bildirdi.

Yılmaz, BDP Diyarbakır Milletvekili Emine Ayna'nın yazılı soru önergesine verdiği yanıtta, Hakkari Çukurca Kazan Vadisinde icra edilen operasyonda ve hiçbir operasyonda kimyasal silah kullanılmadığını ifade etti.
 
Türk Silahlı Kuvvetleri'nin envanterinde kimyasal silah bulunmadığını belirten Yılmaz, Kazan Vadisi'ndeki operasyonla ilgili iddialara ilişkin adli soruşturma açıldığını ve soruşturmanın devam ettiğini bildirdi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
Hüseyin Karagöz 7 yıl önce
Ne kimyasalından bahsediyorsunuz...Çiçeklerle karşıladı sizi AKP...Komutan ve subaylar içerde...PKKlı öldürdü diye daha geçenlerde 17 asker gözaltına alındı.
alper tunga 7 yıl önce
kemal kılıçdarğlu zamanında açılımı yapmış.ssk da yüzlerce teröriste iş vermiş aş vermiş hatta bu terörist ölümlerine en çok üzülen kişidir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@