7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

O saldırgan AK Partili çıktı!

 AK Parti sözcüsü Hüseyin Çelik, saldırgan Orhan Övet'in AK Parti üyesi olduğunun tespit edildiğini, derhal ihraç ettiklerini duyurdu.Ak Parti sözcüsü Hüseyin Çelik'in Twitter'dan yaptığı açıklama şöyle: 1) Sn. Kılıçdaroğlu'na saldıran Orhan Övet'in 2012'

Gündem 09.04.2014, 13:50
 O saldırgan AK Partili çıktı!

 AK Parti sözcüsü Hüseyin Çelik, saldırgan Orhan Övet'in AK Parti üyesi olduğunun tespit edildiğini, derhal ihraç ettiklerini duyurdu.

Ak Parti sözcüsü Hüseyin Çelik'in Twitter'dan yaptığı açıklama şöyle:

 
1) Sn. Kılıçdaroğlu'na saldıran Orhan Övet'in 2012'de emirdağ'da partimize kaydolduğu tespit edilmiş ve olay sonrası derhal ihraç edilmiştir.
 
2) 9 milyon küsûr üyemiz vardır. Onlarca sabıkası olan birinin Partimize üye kabul edilmesini, ciddi bir özensizlik olarak değerlendiriyoruz.
 
KILIÇDAROĞLU'NA NEDEN SALDIRDI? 2.SAYFADA
 
[PAGE]
 
TBMM’de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na saldırıda bulunan Orhan Ö., polise verdiği ifadede Ankara’ya CHP grubuna katılmak için geldiğini söyledi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na yumruklu saldırısı nedeniyle gözaltına alınan Orhan Ö., polise verdiği ifadede sabah evinden çıkarak halk otobüsü ile Ankara’ya geldiğini belirtti. Halk otobüsünden inmesinin ardından Güvenpark’a yürüdüğünü ve Meclis’e dolmuş ile gittiğini söyleyen zanlı, CHP grubuna girmek için geldiğini iddia etti. “Kafa atacağım” şeklinde bir ifadede bulunmadığı öğrenilen zanlı, “Bekledim, yumruk vurdum” dedi.

Yorumlar (5)
harun eski 8 yıl önce
kilicdaroglu recebe mitiglerde bascalan deyipdurdu acaba birileri tarafindan cezalandiriliyormu
polat alemdar 8 yıl önce
harun kardeş yavaş ol biraz halk zaten gereken tokatı çakmış sandıkta. adam tutup dövdürmeye ne gerek var. kaldıki kılıçtaroğlu bize lazım sen rahat ol
EMRE NEHIR 8 yıl önce
Akp resmen devamlı chp ile uğraşıyor Akp chp kavgasının kimseye faydası yok
Altındereli 8 yıl önce
Bu olayı AKP nin AK_GENC örgütü tarafından yapılmış bir saldırıdır

şunu unutmayın saldıranlarada saldırılır beyler
harun eski 8 yıl önce
polat kardes demekki sende makarinacisin makarinayi al ve trabzonun haklarini recebe peskes cekenlerden sin. nasil karnin doydumu austos ayina kadar beklemen lazim cumhurbaskanligi secimleri varda.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@