7m

uzungöl yayla otel

'O parayı geri alacağım'

Kemal Kılıçdaroğu; 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda götürülen paranın miktarı 85 milyon Euro, 247 milyar lira. Halkın iktidarında kul hakkı yiyenlerden hesabını soracağım. 247 milyar lirayı geri alacağım, onu millete vereceğim. Kendilerine geli

Gündem 08.03.2014, 15:02
'O parayı geri alacağım'

Kemal Kılıçdaroğu; 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda götürülen paranın miktarı 85 milyon Euro, 247 milyar lira. Halkın iktidarında kul hakkı yiyenlerden hesabını soracağım. 247 milyar lirayı geri alacağım, onu millete vereceğim. Kendilerine gelince, evlatlarına gelince para var. Yedi sülalelerine gelince para var. Oğlunun evinde çıkan para 1 milyar dolar civarında.

"OĞUMLA KONUŞMAMA MONTAJ YAPACAKLARMIŞ..."

‘Kılıçdaroğlu’nun da sesini montaj yaparak yayınlayacağım' diyor. Adam gibi adamsan, dürüst adamsan, namuslu adamsan... Benim oğlum G.Kore’de doktora yapıyor. Oğlumla yaptığım konuşmayı montaj yap bakalım. Oğlum bana 'Babacığım 30 milyon kaldı' diyecek mi demeyecek mi, sor bakalım.

"BÜTÜN DÜNYA SÖYLÜYOR"

Kendi hırsızlığını kapatmak istiyor. Türkiye Cumhuriyeti’nin başbakanlık koltuğunda şaibeli bir adam oturamaz. Siyasetçi örnek olmak zorundadır. Siyasetçi doğruları söylemek zorundadır. Siyasetçi malı götüremez. Ne diyordu; ‘ ben yürütme organının başıyım’. Senin yürütme organının başında olduğunu zaten biliyoruz. ‘Hırsız’ olduğunu sadece Kozan değil, bütün dünya söylüyor. Biz dünyaya rezil olduk.


"BU DA MI MONTAJ?"

Diyor ki ‘montaj’. Bir bakan ‘Sen söyledin, ben de yaptım. ‘Eğer istifa edecek adam varsa senin istifa etmen lazım’ dedi. Bu da mı montaj?

Montajdır diyorsan, ‘TİB’in kayıtlarını yayınla’ dedim. Yayınladı mı? Yayınlayabilir mi? Ne demiştim? ‘Yalancıdan başbakan olmaz’. Hele hele hırsızdan hiç başbakan olmaz.

Bugün gazetelerde bir haber var. AK Parti mitingine katılan bir vatandaş bakmış cüzdanı yok. ‘Hırsız var’ diyecek ama korkuyor, söyleyemiyor. Söylese dövecekler. Şu ülkenin geldiği noktaya bakın.

Başçalan ve hükümetinden hesap sormazsam namerdim, her kuruşun hesabını soracağım.”


Yorumlar (1)
hytkl 8 yıl önce
sen once kendı caldıklarını yerıne koy.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@