banner526

banner533

banner513

Nusaybin'den acı haber: 2 polis şehit

Sokağa çıkma yasağının devam ettiği Mardin'in Nusaybin ilçesi Fırat ile Abdulkadirpaşa Mahallelerinin kesiştiği ara sokaklarda, hendek ve barikatları kaldırmak için mahalleye zırhlı araçlarla giren polisekipleri ile YDG-H üyesi teröristler arasında çatışm

Gündem 08.12.2015, 16:33
Nusaybin'den acı haber: 2 polis şehit

Sokağa çıkma yasağının devam ettiği Mardin'in Nusaybin ilçesi Fırat ile Abdulkadirpaşa Mahallelerinin kesiştiği ara sokaklarda, hendek ve barikatları kaldırmak için mahalleye zırhlı araçlarla giren polisekipleri ile YDG-H üyesi teröristler arasında çatışma çıktı. Çatışmada, 2 özel harekat polisi yaralandı.

Ambulanslarla İlçe Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan durumu ağır olan Özel Harekat Polisi Mesut Demirkan, (38) yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Yaralı diğer özel harekatçı ise hastanede yapılan ilk müdahaleden sonra ambulans ile Mardin Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Hastanedeki tüm müdahalelere rağmen diğer polis de şehit oldu.

Yorumlar (1)
ali duran 5 yıl önce
Kıyamet günü Peygamber efendimiz (sav)İslam alimleri birde Şehitler Şefaatci olacak.Bu Alimlerden münafık olanları istisna.Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum inşallah şefaatlerine nail oluruz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@