Müslüman yıldız ne cevap verecek

Kısa sürede dünya çapında bir üne kavuşan İngiliz ‘One Direction’ grubunun üyesi Zayn Malik'i, İslam propagandası yapmakla suçluyorlar.Aşırı sağcı blog yazarı Debbie Schlussel, ünlü şarkıcıyı genç kızları İslam’a teşvik etmekle suçlarken, ebeveynlere “kız

Gündem 20.06.2012, 13:40
Müslüman yıldız ne cevap verecek

Kısa sürede dünya çapında bir üne kavuşan İngiliz ‘One Direction’ grubunun üyesi Zayn Malik'i, İslam propagandası yapmakla suçluyorlar.

Aşırı sağcı blog yazarı Debbie Schlussel, ünlü şarkıcıyı genç kızları İslam’a teşvik etmekle suçlarken, ebeveynlere “kızlarınızı bu gruptan uzak tutun” çağrısı yaptı.

Malik’in sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden Ramazan ve Allah konulu mesajlar attığını belirten blog yazarı, “Akılsız genç kızlar üzerindeki gücünü bildiği için bunu İslam’ı yaymak için kullanıyor” şeklinde yorumda bulundu.

İngiliz yarışma programı The X Factor'ü üçüncülükle bitirerek şöhret dünyasına adım atan One Direction grubunun üyesi Zayn’ın iddialara vereceği cevap merakla bekleniyor.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
yalovadan 9 yıl önce
Ne kadar bağrırsanız bağırın "ALLAH NURUNU TAMAMLAYACAKTIR".
ünal kanoglu 9 yıl önce
He he he mason picleri ,kudurun catlayin bakalim. bi 9/11 cikardiniz meydana ,avrupada müslüman olanlarin sayisi yüzde yüzelli artti. bu serfsizler islamiyeti kötüledikce artiyo sayimiz:) afkurun lan itsürüleri afkuruuuuuuuuuun
marfat 9 yıl önce
madonna ıstanbul konserınde orasını burasını acıp kevaselık propagandası yapıyor buda bırakın ıslam yapsın ne var bunda zorunuzamı gıttı..
bindokuzyuzaltmisyedi 9 yıl önce
E ben bu çocuğu zamane iti diyordum lan yine rezil olduk :)
wgüneş 9 yıl önce
Türkiyede bile biri islam dini ile ilgili bişe söylemeye kalksa hemen irtiicacı yobaz gerici damgası yiyor. ama söyleyenler bide utanmadan bende müslümanım amma ya bırakın bunları ingilterede bu bana göre çok normal biz Ülkemize bakalım münafık doldu aramıza.
Ergün 9 yıl önce
Kendi Peygamberlerini çarmıha gerdiklerini sanarak günahlarının affedileceği gibi son derece sığ ve akıl dışı bir inanışa, yayınevi gibi İncil yazan kilise ve rahipler arasından en iyisi budur diye 4 değişik kitap seçecek kadar uhreviyetten uzak fani düşüncelere, Hz. İsa’nın haşa Allah’ın Oğlu olduğu gibi sapkın bir Teslis mantığına, Evrime, Reenkarnasyona ve çelişkilerle dolu uydurma İncil’e inanan Ey Sizi Gidi Zavallılar Güruhu: MEKANLARIMIZ AYRI OLMAK KAYDIYLA ÖTEKİ DÜNYADA GÖRÜŞMEK ÜZERE!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@