7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Müezzinoğlu'ndan Bahçeli’ye "T.C." cevabı

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “MHP Genel Başkanı Sayın Bahçeli, Başbakanımıza ve bana, ‘T.C.’den niye rahatsız oldular’ diyor. T.C.’den rahatsız olan ben değilim sensin. Çünkü Sudan’da, Türkiye Cumhuriyeti’nin yaptığı hastanede, Türkiye Cumhuriyeti De

Gündem 18.03.2014, 16:26
Müezzinoğlu'ndan Bahçeli’ye

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “MHP Genel Başkanı Sayın Bahçeli, Başbakanımıza ve bana, ‘T.C.’den niye rahatsız oldular’ diyor. T.C.’den rahatsız olan ben değilim sensin. Çünkü Sudan’da, Türkiye Cumhuriyeti’nin yaptığı hastanede, Türkiye Cumhuriyeti Devleti yazıyor” dedi.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, ödüllü projeler sonucu ortaya çıkan Eyüp Belediyesi Nikah Salonu ve Kültür Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi. Açılış Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun yanı sıra Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, AK Parti Eyüp Belediye Başkan Adayı Remzi Aydın, ilçe protokolü ve çok sayıda vatandaş katıldı. Çanakkale Zaferi’nin 99. yıldönümü olduğunu hatırlatan Bakan Müezzinoğlu, “Rabbim şehitlerimize ve rahmete kavuşmuş gazilerimize gani gani rahmet eylesin” dedi.

"ARTIK AK PARTİ VAR"

11 yıldır AK Parti iktidarı döneminde milletin kendisini bulduğunu dile getiren Müezzinoğlu, “Milletimiz yeniden kendi hayallerinin peşinde koşmaya başladı. Bundan rahatsız olanlar var. Bu rahatsızlığını, tuzaklar, tezgahlar kurarak, planlar yaparak ifade etmek isteyenler var. Ama artık AK Parti var. Recep Tayyip Erdoğan var. Milletle beraber yürüyen bir anlayış var” diye konuştu.

‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın, insanı yücelt ki devlet yücelsin’ anlayışı içerisinde olduklarını sözlerine ekleyen Mehmet Müezzinoğlu, “Ey bu milletin kaderiyle oynamak isteyenler, ne yaparsanız yapın bu milleti de bu devleti de biz yücelteceğiz. Ve birlikte yücelteceğiz. 14 Ağustos 2001’de ‘AK Parti milletin partisidir, AK Parti milletin ortak hayallerinin ve ortak hayallerinin öncüsüdür’ dedik. Ve bir şey daha söyledik: ‘Türkiye’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ dedik. Sağlık eskisi gibi mi? Ey Kılıçdaroğlu, ey Bahçeli, sağlıkta 10 yıl önce sadece AK Parti değil, sana oy veren MHP’li sana oy veren CHP’li vatandaşlarımıza da zulüm ediyordunuz. Onları sürüm sürüm süründürüyordunuz. Almanya’da Amerika’da ne varsa Türkiye’de de var” diye konuştu.

Müezzinoğlu sözlerini şöyle tamamladı: “Az önce yolda gelirken MHP Genel Başkanı Sayın Bahçeli, Başbakanımıza ve bana: ‘TC’den niye rahatsız oldular’ diyor. TC’den rahatsız olan ben değilim sensin. Çünkü Sudan’da, 200 yataklı Türkiye Cumhuriyeti’nin yaptığı hastaneyi 15 gün önce ben açtım. Orada da Türkiye Cumhuriyeti Devleti yazıyor. Sizler Miami’nin nerede olduğu bilmeyebilirsiniz, Somali’nin nerede olduğunu bilmeyebilirsiniz. Ama biz oradaki eserlerimizle ay yıldızlı bayrak diyoruz, Türkiye diyoruz, Türk milleti diyoruz. Bize iftira çamur atarak bu hizmetleri gizleyemezsiniz.”

Konuşmaların ardından Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu ve Başkan adayı Remzi Aydın ‘Eyüp Belediyesi Nikah Salonu ve Kültür Merkezi’nin açılış kurdelesini kesti.

BAKAN MÜEZZİNOĞLU EYÜP’TE ÇANAKKALE’Yİ GEZDİ

Açılış sonrası Bakan Mehmet Müezzinoğlu, Çanakkale Zaferi’nin 99. yıldönümü nedeniyle Haliç’te kurulan Çanakkale Platosu’nu ziyaret etti. Döneme uygun kostüm ve dekorların yer aldığı platformu gezen Bakan Müezzinoğlu, Çanakkale Şehitler Abidesi maketinin altında bulunan anı defterini imzaladı. Müezzinoğlu deftere, “Zaferin üzerinden 99 yıl geçti. O ruhun yaşadığını görmek, yaşatılmaya çalışıldığını görmek, milletimin medeniyet geleceği adına beni mutlu etti. Rabbim bu milletin yar ve yardımcısı olsun. Bu ruhun sahiplerinden razı olsun” diye yazdı.


Yorumlar (3)
tuncay türk 8 yıl önce
hadi oradan kimi kandırıyorsunuz ? ürk e olan düşmanlığınızı hepimiz biliyoruz saçma sapan bahanelerle t.c. yazılarını tüm kamu kurumlarından bankalardan ne diye kaldırdınız o zaman zorunuz neydi ? hizmetmiş sanki sizden önce bu ülkede yol hastane köprü yoktu yapılanlar için Allah razı olsun ama bu kadar abartmanın bir anlamı varmı ? dün bursa da elektirk panosunun bile açılışını yaptınız ayıptır yahu taksi durağı saat kulesini tesis diye açıyorsunuz. ey akp liler ben söyleyince inanmayabilirsiniz girin google dan bakın bakalım türkiyenin akp öncesi büyüme hızı ne idi akp döneminde ne olmuş yeter artık yahu bıktık yalanlarınızdan
EMRE NEHIR 8 yıl önce
Hey Akpli bakan sizlere nedesem artık bilemiyorum..Andımızı kaldırdınız, Tcyi kaldırdınız daha bakalım seçimler sonrası neler çıkacak.
hakan yılmaz 8 yıl önce
Sudan’da, Türkiye Cumhuriyeti’nin yaptığı hastanede, Türkiye Cumhuriyeti Devleti yazıyor” buyurdu utanması olmayan varlık. Oysa, Sudanda değil, Türkiye'de TC yazılamıyor, senin sayende ey utanması olmayan...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@