banner536

banner526

banner533

Maliye'de genel müdürler gitti

Yolszuluk ve rüşvet iddiaları üzerine başlatılan 17 Aralık operasyonun ardından Maliye'deki görev değişiklikleri genel müdür düzeyine ulaştı.17 Aralık sonrası ilk olarak Mali Suçları Araştırma Kurulu’nda (MASAK) Başkan Yardımcısı Faruk Elieyioğlu görevind

Gündem 07.01.2014, 16:11
Maliye'de genel müdürler gitti

Yolszuluk ve rüşvet iddiaları üzerine başlatılan 17 Aralık operasyonun ardından Maliye'deki görev değişiklikleri genel müdür düzeyine ulaştı.

17 Aralık sonrası ilk olarak Mali Suçları Araştırma Kurulu’nda (MASAK) Başkan Yardımcısı Faruk Elieyioğlu görevinden alınmış, 23 Aralık tarihinde de vergi başmüfettişiğine atanmıştı.

Cuma gününden bu yana Muhasebat Genel Müdürü Mehmet Sarıtaş, Gelir Politikaları Genel Müdürü Ünal Tayyan’ın genel müdürlük görevlerinden başka görevlere verildiği öğrenildi. Başhukuk Müşavirliği ve Muhakemat Genel Müdürü Selahattin İnci’nin de emekliliğini istediği belirtildi.

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in Özel Kalem Müdürü Abdülhamit Yıldız'ın ise yurtdışında doktora yapmak için müşavirlik kadrosuna geçtiği bildirildi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@