banner491

'Makam için partimi satmam' demişti

Eski Ülkücü Mansur Yavaş CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı oldu. Adaylığın ilan edilmesinin ardından Yavaş ile ilgili ses getirecek bir canlı yayın kaydı ortaya çıktı.'MAKAM İÇİN DAVAMI SATMAM'Mansur Yavaş o zaman MHP mensubu olarak yap

'Makam için partimi satmam' demişti
banner492
banner432

Eski Ülkücü Mansur Yavaş CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı oldu. Adaylığın ilan edilmesinin ardından Yavaş ile ilgili ses getirecek bir canlı yayın kaydı ortaya çıktı.

'MAKAM İÇİN DAVAMI SATMAM'

Mansur Yavaş o zaman MHP mensubu olarak yapıtığı açıklamada "Benim bir tek amacım var. Milliyetçi Hareket Partisi nasıl iktidar olur. Bir oy nasıl fazla alırız. Bir milletvekili nasıl fazla çıkarırız. Bütün arayışım bunadır Yoksa, mazide hiçbir zaman bizimle olmamış 3-5 kişi yüzünden ve bazı başka partilerdeki makamlar yüzünden hiçbir zaman ben davasını partisini satacak adam değilim." diyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
EMRE NEHIR
EMRE NEHIR - 6 yıl Önce

Adam partisini satmamış Chp bilmiyormuydu Mhpli olduğunu? Adam aday gösterilmedi Mhp tarafından napsaydı yani otursamıydı? Dünya kadar partililerin lafları var bu şekilde onlara yazılmayp Mhpli biri için böyle haberler yapılması oldukca düşündürücü.

hakan sentürk
hakan sentürk - 6 yıl Önce

mhp ile son ana kadar bağlantısını koparmamaya çalışmış lakin en yakın akrabasının yaptığı bir hata yüzünden o da mhp den koparılmıştır....MHP den seçilen şu anki beypazarı belediye başkanı utansın....... CHP veya başka bir parti Mansur YAVAŞ 'ın ülkücülüğünü milliyetçiliğine zarar veremez.... Kader bu belki de MHP den aday olsa seçilemiyecek.....Ama ben CHP den seçileceğine Ankaraya da güzel hizmetler yapacağına inanıyorum.... Türkiye'ye hizmet edecek her insan değerlidir......

tuncay türk
tuncay türk - 6 yıl Önce

mansur yavaş geçmişte beğendiğim saygı duyduğum bir karakterdi ancak son dönemde gerçek yüzü ortaya çıktı mhp de sorunların olabilir yönetimi ve lideri beğenmeyebilirsin ben de beğenmiyorum muhalif olabilirsin eyvalah. ama sen önce mhp den aday olmayı dene, olmadı dp den aday olmayı dene, o da olmadı sonra chp den dene, oda olmasa akp ya da bdp yi mi deneyecektin ? inşallah kazanır başarılı bir adam ama bir duruşun olsun be kardeşim kendine güveniyosan bağımsız gir, koltuk şart mı ?

laz osman
laz osman - 6 yıl Önce

ne fark eder ikiside ayni ha mhp ha chp...

banner441

banner472