banner556

Maçka'nın en büyük eksiği tamamlanıyor!

Trabzon’un Maçka İlçe Belediye Başkanı Koray Koçhan, kültür merkezi müjdesi verdi. İlçede yıllardır eksikliği duyulan kültür merkezi, tamamlanacak proje ile Maçka’ya kazandırılacak.    Maçkalı hayırsever iş adamlarından merhum Halil İbrahim Atmaca'nın oğu

Gündem 19.01.2016, 09:45
Maçka'nın en büyük eksiği tamamlanıyor!
Trabzon’un Maçka İlçe Belediye Başkanı Koray Koçhan, kültür merkezi müjdesi verdi. İlçede yıllardır eksikliği duyulan kültür merkezi, tamamlanacak proje ile Maçka’ya kazandırılacak. 
 
Maçkalı hayırsever iş adamlarından merhum Halil İbrahim Atmaca'nın oğulları Ayhan Atmaca, Zeki Atmaca kardeşler ve Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan’ın ortaklaşa aldıkları karar ile yapılması planlanan "Maçka Halil İbrahim Atmaca Kültür Merkezi" projesi tamamlandı.
 
Proje ile ilgili Maçka Belediye Başkanı Ecz. Koray Koçhan’ı ziyaret eden Ayhan Atmaca ve Zeki Atmaca kardeşler, proje ile ilgili Başkan Koçhan ile görüştü.
 
img_0396.jpg
 
Proje ile ilgili konuşan Zeki Atmaca ve Ayhan Atmaca, “Biz babamızın ismini doğduğu topraklarda yaşatmak anlamında böyle bir düşüncemiz olduğunu bunu nasıl yapabilir diye başkanımızla istişare görüşmesi yaptık. Sağ olsunlar bizleri kırmayarak her konuda bizlere yardımcı oldular. İnşallah ilçemize bu projeyi kazandırarak babamızın ismini de yaşatmış oluruz. Ben atmaca ailesi adına başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi. 
 
Tamamlanacak projenin ardından Maçka’nın çok önemli bir kültür merkezi kazanacağını ifade eden Başkan Koçhan, “Merhum hayırsever iş adamımız H. İbrahim Atmaca'nın adının yaşatılması adına çok önemli bir projeyi tamamlanmış olduk. Maçka denince artık insanların aklına rahmetli Ali Kemal Aktürk, Ömer Burhanoğlu ve merhum Halil İbrahim Atmaca isimleri geliyor. Bu isimler Maçka için çok önemlidir. Ben özellikle kültür merkezi projesi için gerçekten emek veren Ayhan Atmaca, Zeki Atmaca ve tüm atmaca ailesine ilçem adına teşekkür ediyorum. Maçka Halil İbrahim Atmaca Kültür Merkezi ilçemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.
 
img_0408-004.jpg
 
img_0411.jpg
 
img_0413.jpg
 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@