Lüks hayattan otobüs durağına

 Bir dönem işadamı sevgilisi Cengiz Artam ile dünya turna çıkıp lüks bir hayat süren eski manken Duygu Ulaş şimdilerde eski günlerini mumla arıyor. 90’lı yılların aranılan mankenleri arasında yer alan eski model önceki gün Zincirlikuyu otobüs durağında ot

Gündem 15.06.2012, 08:30
 Lüks hayattan otobüs durağına

 

Bir dönem işadamı sevgilisi Cengiz Artam ile dünya turna çıkıp lüks bir hayat süren eski manken Duygu Ulaş şimdilerde eski günlerini mumla arıyor.

 90’lı yılların aranılan mankenleri arasında yer alan eski model önceki gün Zincirlikuyu otobüs durağında otobüs beklerken objektiflere takıldı. Duraktaki yolcularla beraber  otobüsün gelmesini bekleyen Ulaş’ın bu sırada başını öne eğdiği düşünceli hali ise gözlerden kaçmadı. Bir dönem yaşadığı lüks yaşantısını geride bırakan ünlü mankenin yıllar sonra bir otobüs durağında ortaya çıkması ise görenleri şaşırttı. Ulaş’ın bu hali, “Bu hayatta ne oldum değil, ne olacağım demeli” şeklindeki ünlü sözü akılara getirdi.

 

609663-cut-540x330.jpgTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
mailbulut 9 yıl önce
Bence anormallik yok bunda. Herkesin basina gelebilir. Hirsizlik yapmiyorya.
firstclass 9 yıl önce
Aşağıdaki arkadaşa katılıyorum, başka bir açıdan bakılınca, farklı ahlak dışı yollara sapsaymış hiç te böyle ihtiyaçlı olmazmış. Demekki düzgün bir yaşantısı var ama parası yok. Ayrıca bu yazıyı okuyan kaç kişinin parası var peki?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@