banner441

Kutsal topraklarda ölü sayısı 20'ye yükseldi

Kutsal topraklarda hayatını kaybeden Türk hac kafilesindeki hacı adayı sayısı 20'ye yükseldi.   Diyanet İşleri Başkanlığı yetkilileri, 20 hacı adayından 10'unun kalp krizi, 4'ünün kanser, 3'ünün trafik kazası, diğerlerinin ise astım, yüksek tansiyon ve an

Gündem 23.10.2012, 09:26
Kutsal topraklarda ölü sayısı 20'ye yükseldi

Kutsal topraklarda hayatını kaybeden Türk hac kafilesindeki hacı adayı sayısı 20'ye yükseldi.   

Diyanet İşleri Başkanlığı yetkilileri, 20 hacı adayından 10'unun kalp krizi, 4'ünün kanser, 3'ünün trafik kazası, diğerlerinin ise astım, yüksek tansiyon ve ani kardiyak rahatsızlık nedeniyle yaşamını yitirdiğini bildirdi.
 
Hayatını kaybeden hacı adaylarının isimleri şöyle:
 
Ahmet Akgöz, Hasan Hüseyin Türkmen, Gülsüm Örgen, Ali Arpacı, Sabahat Adıgüzel, Abdurrahman Turgut, Gülistan Yörük, Süleyman Yılmaz, Mehmet Salih Gün, Ali Gümüş, Zülküf Polat, Mehmet Keskin, Şaban Yamak, Hüseyin Gören, Erdal Ülküseven, Halil Çelik, Dudu Demir, Hamit Kurşun, Mahmut Danacı ve Satı Güler. 

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
SALİH AGAOGLU 7 yıl önce
bizim hacıların yaş ortalaması +60 olunca böyle haberlerde duyuluyor tabi.

devlet gençlere imkan versede gençken gidip güzelce layıgıyla ve feyizli bereketli şekilde gençlerde hac yapsa olmazmı.

olmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz niye olmaz,çünkü bizim diyanet olayı tamamen ticarete dökmüş durumda,dünyanın en pahalı benzini bizde dünyanın en pahalı hac ve umreside bizde.bu nedir. bu ticarettir ama dogru bir ticaret değildir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@