alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Kurmay Albay gözaltında

28 Şubat soruşturması kapsamında Adana'daki 6'ncı Tümen Komutanlığı Kurmay Başkanı Kurmay Albay Mustafa İhsan Tavazar, özel yetkili Cumhuriyet savcılarının evinde yaptığı yaklaşık 11 saat süren arama ve incelemelerin ardından gözaltına alındı.Ankara Özel

Gündem 19.04.2012, 19:35
Kurmay Albay gözaltında

28 Şubat soruşturması kapsamında Adana'daki 6'ncı Tümen Komutanlığı Kurmay Başkanı Kurmay Albay Mustafa İhsan Tavazar, özel yetkili Cumhuriyet savcılarının evinde yaptığı yaklaşık 11 saat süren arama ve incelemelerin ardından gözaltına alındı.

Ankara Özel Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında Adana'daki iki özel yetkili Cumhuriyet savcısı, Adana Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şubesi'nden fotoğrafçı, kameraman ve bir bilgisayar uzmanı ile birlikte askeri inzibatlarla Kurmay Albay Mustafa İhsan Tavazar'ın evinin bulunduğu merkez Yüreğir İlçesi'ndeki askeri lojmanlarda ve çalışma ofisinde arama yaptı.

Özel yetkili Cumhuriyet savcılarının yaklaşık 11 saat süren arama ve incelemelerin ardından Kurmay Albay İhsan Tavazar, gözaltına alındı. Tavazar, inzibatlar tarafından Merkez Komutanlığı'na götürüldü.

Yapılan aramalarda delil özelliği taşıyan bazı belge ve dijital veriye el konularak Adliye'ye götürüldü. Kurmay Albay Tavazar'ın, Ankara'ya götürüleceği öğrenildi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@