KTÜ’den mezunlarına çağrı: 61. yılda...

Karadeniz Teknik Üniversitesi “61. yılda 61BİN’inci Mezun Üyesini Bekliyor” sloganıyla mezunlarına çağrıda bulunarak, oluşturulan Mezun Bilgi Sistemine katılmalarını sağlamayı ve mezunlarını bir araya toplamayı amaçlıyor.   KTÜ’den bugüne kadar yaklaşık 1

Gündem 10.02.2016, 17:41 16.05.2019, 16:02
KTÜ’den mezunlarına çağrı: 61. yılda...
Karadeniz Teknik Üniversitesi “61. yılda 61BİN’inci Mezun Üyesini Bekliyor” sloganıyla mezunlarına çağrıda bulunarak, oluşturulan Mezun Bilgi Sistemine katılmalarını sağlamayı ve mezunlarını bir araya toplamayı amaçlıyor.

KTÜ’den bugüne kadar yaklaşık 195 Bin öğrenci mezun olduğu bilinirken, mezunların Türkiye ve dünya genelinde dağılımı dikkate alındığında internet ortamında yapılan bu çağrı ile binlerce KTÜ mezununun tekrar mezun oldukları üniversite ile iletişim kurma imkânına kavuşacakları belirtildi.  Mezun öğrenciler KTÜ’nün web sayfasındaki link yardımıyla KTÜ Mezun Bilgi Sistemine üye olabilecekler.

KTÜ’de halen öğrenci olanlarla, eski mezunlar arasında özellikle kariyer planlamasında yönelik bir bağ oluşturmak ve KTÜ’deki güncel haber ve gelişmelerden eski mezunların haberdar olmasını sağlamayı amaçlayan KTÜ Mezun Bilgi Sistemine http://www.ktu.edu.tr/mezun-yeniuyelik web adresinden ulaşılabilir.


Yorumlar (1)
OKAN MÜDERRİS 5 yıl önce
KTÜ den mezunum. Çok iyi bir girişim. Ancak verilen web adresine girince çok detay isteniyor. Birincisi eski mezunum öğrenci numaramı hatırlayamadım. Ayrıca TC KİMLİK numarası isteniyor. Bence insanlar bu gibi sanal ortamlara TC KİMLİK yazmak istemiyorlar. O nedenle üniversiteli yetkililerin sadece telefon, e-mail almaları daha mantıklı. yine de düşününlere teşekkür ederim. eski bir mezun olarak KTÜ yü hatırlamamıza vesile oldular. selam ve saygılarımla...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@