banner526

banner533

banner535

Korkunç Kaza: Başı koptu

Bursa'nın Osmangazi İlçesi'nde kontrolden çıkarak elektrik direğine çarpan otomobilde bulunan 16 yaşındaki Beyza Nur Doğru, yola savrulurken başı koptu. Sürücü, 17 yaşındaki Cem Kasap da kazada yaralandı. Kaza, merkez Osmangazi İlçesi Gazi Akdemir Mahalle

Gündem 28.12.2013, 09:01
Korkunç Kaza: Başı koptu
Bursa'nın Osmangazi İlçesi'nde kontrolden çıkarak elektrik direğine çarpan otomobilde bulunan 16 yaşındaki Beyza Nur Doğru, yola savrulurken başı koptu. Sürücü, 17 yaşındaki Cem Kasap da kazada yaralandı.
 
Kaza, merkez Osmangazi İlçesi Gazi Akdemir Mahallesi'nden geçen Bursa- İzmir karayolunda saat 23.00 sıralarında meydana geldi. Cem Kasap, yönetimindeki 16 K 6804 plakamı otomobil ile başka bir aracı sollarken kontrolü yitirince yol kenarındaki elektrik direğine çarptı. Kaza sırasında otomobilin sağ kapısı yerinden çıkınca, ön yolcu koltuğunda oturan Beyza Nur Doğru'nun önce otomobilden yola savruldu, düşmenin etkisiyle de başı koptu.
 
Kaza yapan otomobil yaklaşık 200 yüz metre sürüklendikten sonra önce 16 S 1646 plakalı bir servis minibüsüne, ardından da yol kenarındaki bariyerlere çarparak durabildi. Yaralanan otomobil sürücüsü Cem Kasap, sevk edilen ambulansla Bursa Çekirge Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Kasap'ın hayati tehlikesinin bulunmadığı belirlendi.
 
Kazayı gören Yücel Cihan, kaza yapan otomobilin çok hızlı olduğunu, yanından sağ-sol yaparak geçtiğini belirterek, "Otomobil diğer araçları sollordu. O anda sağ taraftaki direğe çarptı. Kız düştü araçtan. Otomobil 00-200 metre ilerde duvara çarparak durabildi" diye konuştu.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@