Köksal Baba'dan Bakan Soylu'ya davet

Sosyal medya fenomeni Köksal Baba,  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret etti.   Bakan Soylu'yu ziyaret ederek, 10 Şubat 2016 tarihin de Trabzon Ramada Otel'de yapılacak olan 41. Yaş günü gecesine davet eden Köksal Baba, "

Gündem 12.01.2016, 20:00
Köksal Baba'dan Bakan Soylu'ya davet
Sosyal medya fenomeni Köksal Baba,  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret etti.
 
Bakan Soylu'yu ziyaret ederek, 10 Şubat 2016 tarihin de Trabzon Ramada Otel'de yapılacak olan 41. Yaş günü gecesine davet eden Köksal Baba, "Sayın Bakanımız bu geceye katılarak bizleri onurlandırmasını istiyoruz" dedi.
 
Bu gece de hem Köksal Baba'nın 41. yaş günü etkinliği yapılacak , hem de bu geceden elde edilen gelirler engelli ailelerine verilecek.
 
Bakan Soylu Köksal Baba'nın ziyaretinden mutluluk duyduklarını ifade ederek, "Köksal Baba ile yerel seçimlerde tanışarak dost olduk.  Köksal Baba'nın 41. yaş günü gecesine bizleri davet etti. Kendisi elde edilecek geliri engelli ailelerine vererek çok örnek bir davranış gösteriyor. Kendisini tebrik ediyoruz. Her zaman yanındayız" dedi.
 
Köksal baba ziyaretin sonunda 41. Yaş günü gecesi daveti yanında seçimde çekilmiş oldukları fotoğrafları Bakan Soylu'ya hediye etti.
 
img-20160112-wa0000.jpg
 
img-20160112-wa0003.jpg
 
 
Yorumlar (1)
Trabzon milleti 5 yıl önce
Haber bulundu haber yayınlayın Trabzon'a bir çok konu varken projeler kentsel dönüşüm hakkında kanuni Bulvarı hakkında ve ulaşım hakkında bugün otobüste bindim belediyeye kanuni beşirli otobüsüne otobüs öylesine yetersizdiki durak tan yolcu bile almadan devam etti belediyemizden çook razıyız fakat kaşüstü otobüslerine saat 2 den sonra ağırlık vermesini ek seferler konmasına talep ederiz cevahir hastane olan hattının işe yaramadığını burdan duyurur ve onun yerine beşirli veya meydan hattına sefer koymasını talep ederiz başkandan şikayet degil yogun ve gördügüm kadarıyla herkesin istegi yayınlamanızı ister ve konuyu habere taşımanın isterim

Gelişmelerden Haberdar Olun

@