banner556

Kızgın yağlı intikamın hikayesi

EŞİNİ HAŞLAYAN KOCA SERBEST KALMIŞTIBornova’daki olayın benzeri, İzmir’in Buca İlçesi’nde, 2012 yılının Mayıs ayında meydana gelmişti. Bornova’daki olayda kadın adamı kızgın yağla yakarken Buca’da tersi olmuştu. Olayda, V.O., boşanmalarının üzerinden 8 ay

Gündem 30.09.2013, 13:53
Kızgın yağlı intikamın hikayesi

EŞİNİ HAŞLAYAN KOCA SERBEST KALMIŞTI

Bornova’daki olayın benzeri, İzmir’in Buca İlçesi’nde, 2012 yılının Mayıs ayında meydana gelmişti. Bornova’daki olayda kadın adamı kızgın yağla yakarken Buca’da tersi olmuştu. Olayda, V.O., boşanmalarının üzerinden 8 ay geçtikten sonra yeniden biraraya geldiği karısı D.K.’nın üzerine kızgın yağ dökmüştü. Olayın ardından kaçan V.O., daha sonra teslim olmuş, sevkedildiği adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı. V.O. hakkında, 2.5 yıldan 8 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılmıştı. Bornova’da kocasını haşlayan kadın tutuklanırken, Buca’da aynı eylemi gerçekleştiren koca serbest kalmıştı. İZMİR - İzmir'in Bornova İlçesi Işıkkent semtinde, kendisini aldattığını söylediği 28 yaşındaki eşi F.E.'nin penisine kızgın yağ dökerek haşlayan 33 yaşındaki Ç.E.'nin verdiği ifade, intikama götüren ayrıntıları da ortaya çıkardı. Ç.E., kendisini aldatan kocasıyla 4 çocuğu için tekrar barışmayı istediğini, onun bunu kabul etmeyip "Sen nasıl kadınsın" diye hareket ettiğini, hamile bıraktığı kadın olan V.B.'nin de gizli numaralardan arayıp "Sende ar yok mu, kocan benim artık" demesinin ardından, kızgın yağla intikam aldığını anlattı.

Geçen cuma günü saat 03.30 sıralarında 7517 sokak 17 numarada meydana gelen olayda Ç.E., kendisini aldattığı gerekçesiyle 4 çocuğunun babası olan eşi F.E. uyuduğu sırada, penisinin üzerine kızgın yağ döküp yaraladı. Hastaneye kaldırılan F.E.'nin, yoğun bakım ünitesindeki tedavisinin devam ettiği, penisinde işlev kaybının olup olmayacağının ise tedavi sonrasında belirleneceği bildirildi.

YAŞADIKLARINI İFADESİNDE ANLATTI


Bu arada sevkedildiği adliyede tutuklanan Ç.E.'nin ifadesi de olayın ayrıntılarını ortaya çıkardı. Yaklaşık 10 yıldır evli olduğunu söyleyen Ç.E., eşinin kendisini 8 aydır aldattığını, ancak bunu iki ay önce öğrendiğini anlattı. Ç.E., "Kocamın beni aldattığını öğrendikten sonra kendisiyle konuştum, 4 çocuğumuz olduğunu söyledim. Önce inkar etti, ancak sonra kabul etti ve bir daha o kadınla görüşmeyeceği sözünü verdi. Bir süre sonra bana yalan söylediğini, o kadınla tekrar görüştüğünü, hatta hamile bıraktığını öğrendim" dedi. Kocasının birlikte olduğu kadın olan V.B.'nin de, hamile kalmasının ardından geçen mayıs ayında kocasından ayrıldığını dile getiren Ç.E., "Son zamanlarda eşim artık eve gelmez oldu. Telefon açtığımda bana hareket ediyordu. Beni istemediğini söylüyordu. Bu süre içerisinde gizli numaralardan da telefonlar gelmeye başladı. Gizli numaradan arayan, kocamın birlikte olduğu V.B. idi. V.B. bana her seferinde 'Sende ar yok mu? Yaşadıklarından sonra kocanla nasıl birlikte oluyorsun. Kocan artık benim erkeğim, benim kocam' diye konuşup küfür etti. Bu telefonları eşime söylediğimde o da bana kızıp hareket etti" iddiasında bulundu.

Kayınvalidesinden ve kayınbiraderinden de yardım istediğini anlatan Ç.E., "Olay günü onlardan yardım istedim. Bir süre sonra eşimi de yanlarına alıp geldiler. Onlar gidince eşimle yalnız kaldık. Ben yeniden barışabileceğimizi, çocuklarımız olduğunu, onlara bakmamız, yuvamızı kurtarmamız gerektiğini anlattım. Beni dinlemedi. Bana 'Sen nasıl kadınsın' diyerek hareket etti. Çocuklarımızın ne olacağını sorduğum da ise, bu kez bana çocuklarını da alıp ağabeyimin evine gitmemi, bana onların bakması gerektiğini söyledi. Bunun üzerine çok sinirlendim. O gelmeden yaptığım kızartma yemeğininin yağı ocak üzerinde duruyordu. Onu ısıttım sonra da üzerine döktüm. Eşim acıyla bağırdıktan sonra evden çıkıp sokaklarda dolaşarak ağladım. Gerek kocam, gerekse aldattığı kadın olan V.S.'nin hareketleri psikolojimi bozdu" dedi.

EŞİNİ HAŞLAYAN KOCA SERBEST KALMIŞTI

Bornova’daki olayın benzeri, İzmir’in Buca İlçesi’nde, 2012 yılının Mayıs ayında meydana gelmişti. Bornova’daki olayda kadın adamı kızgın yağla yakarken Buca’da tersi olmuştu. Olayda, V.O., boşanmalarının üzerinden 8 ay geçtikten sonra yeniden biraraya geldiği karısı D.K.’nın üzerine kızgın yağ dökmüştü. Olayın ardından kaçan V.O., daha sonra teslim olmuş, sevkedildiği adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı. V.O. hakkında, 2.5 yıldan 8 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılmıştı. Bornova’da kocasını haşlayan kadın tutuklanırken, Buca’da aynı eylemi gerçekleştiren koca serbest kalmıştı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@