banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Kışlada cinnet!

Siirt'in Pervari İlçesi İğneli Jandarma Karakolunda görev yapan Er Samet Maya (21) cinnet geçirdi. Elindeki G-3 piyade tüfeği ile etrafa ateş açan asker, 3 arkadaşını şehit etti. Cinnet getiren asker de yaralı olarak yakalandı.Olay, Pervari İlçesi kırsalı

Gündem 05.02.2013, 16:39
Kışlada cinnet!

Siirt'in Pervari İlçesi İğneli Jandarma Karakolunda görev yapan Er Samet Maya (21) cinnet geçirdi. Elindeki G-3 piyade tüfeği ile etrafa ateş açan asker, 3 arkadaşını şehit etti. Cinnet getiren asker de yaralı olarak yakalandı.

Olay, Pervari İlçesi kırsalında bulunan İğneli Jandarma Karakolu'nda bugün saat 15.30 sıralarında meydana geldi. Karakolda görev yapan ve bunalımda olduğu belirtilen bir asker, G-3 otomatik tüfekle karakolda görevli arkadaşlarına ateş açtı. Cinnet getirdiği sanılan askerin açtığı ateşle, 3 asker şehit düştü. Saldırgan asker ardından silahın namlusunu kendisine çevirerek intihara kalkıştı. Ağır yaralanan asker, askeri helikopterle Siirt Asker Hastanesi'ne kaldırıldı. Doktorlar yaralı askerin hayati tehlikesinin devam ettiğini söyledi.

 Siirt Valisi Ahmet Aydın, "Olayda 3 şehidimiz var. Karakolda görevli bir asker arkadaşlarına ateş açıyor. Daha sonra aynı silahla kendisini vuruyor" dedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@