7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Kılıçdaroğlu’nu topa tuttu

Başbakan Erdoğan, İsviçre bankalarında parası olduğunu iddia eden CHP lideri Kılıçdaroğlu’na, “İsviçre bankalarında 13 hesabım varmış. Karakterin varsa bu hesapları bul çıkar” diye seslendi.Siirt’te halka hitap eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İsviçre

Gündem 12.03.2014, 14:25
 Kılıçdaroğlu’nu topa tuttu

Başbakan Erdoğan, İsviçre bankalarında parası olduğunu iddia eden CHP lideri Kılıçdaroğlu’na, “İsviçre bankalarında 13 hesabım varmış. Karakterin varsa bu hesapları bul çıkar” diye seslendi.

Siirt’te halka hitap eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İsviçre bankalarında parası olduğunu öne süren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu topa tuttu. Erdoğan, “İsviçre bankalarında 13 hesabım varmış. Karakterin varsa bu hesapları bul çıkar” dedi. Erdoğan, böyle bir durum ortaya çıkarsa iddia olunan parayı Kılıçdaroğlu’na vereceğini de kaydetti.

Hiçbir yolsuzluk ve rüşvet girişimine göz yummadıklarını ve asla göz yummayacaklarını ifade eden Erdoğan, muhalefeti eleştirerek, “Pensilvanya’nın kuyruğuna takılan CHP, MHP, BDP ittifakı sokağı karıştırmak istiyor” diye konuştu.


Yorumlar (1)
EMRE NEHIR 8 yıl önce
Hep aynı lafları diyor başka bir şey yok.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@