7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Kılıçdaroğlu'ndan provokasyon uyarısı!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Başbakanlık makamını işgal eden zatın provokasyon peşinde olduğunu" belirtti. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Berkin Elvan'ın cenaze töreni öncesinde çok önemli provokasyon uyarısı yaptı.PROVOKASYON UYARISIKılıçdaroğl

Gündem 12.03.2014, 13:56
Kılıçdaroğlu'ndan provokasyon uyarısı!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Başbakanlık makamını işgal eden zatın provokasyon peşinde olduğunu" belirtti. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Berkin Elvan'ın cenaze töreni öncesinde çok önemli provokasyon uyarısı yaptı.

PROVOKASYON UYARISI

Kılıçdaroğlu'nun mitinglerine devam etmek için Ankara'dan ayrılırken "Değerli Halkımıza" başlığıyla yaptığı yazılı açıklaması şöyle: "Başbakanlık makamını işgal eden zat, çevresindeki dar bir kadro ile birlikte, tehlikeli bir provokasyon peşindedir. Buna dair son derece kuvvetli duyumlarımı kamuoyunun dikkatine sunmayı, ülkeme ve halkıma karşı olan sorumluluğumun bir gereği olarak görüyorum. Gerçek bir ülke ve insan sevgisinden nasiplenmediği anlaşılan bu kişinin Türkiye'nin büyük bir kargaşa ve kaos ortamına sürüklenmesini, kendisi için yegane kurtuluş yolu olarak gördüğü açıktır.

"HALKI PROVOKE EDİYOR"

Halkımızın yüksek duyarlılığı, dayanışma ruhu ve haksızlık karşısında direnme erdemi kişisel ve siyasi çıkarları için provoke edilerek istismara çalışılmaktadır. Kaos, kargaşa ve sosyal kamplaşmadan beslenerek kendi otoriter anlayışını kalıcı bir rejime dönüştürmeyi planlayan bu iktidarın provokasyonları konusunda halkımızın azami dikkat ve duyarlılıkla hareket etmesi son derece önemlidir.

"HALKIN OYUNA GELİNMEYECEĞİNE İNANCIM TAMDIR"

Bu provokatörlerin ve kaos projesi mimarlarının oyununa gelmeme konusunda halkımın yüksek irfanına olan güvenim tamdır. "


Yorumlar (1)
aziz tellioğlu 8 yıl önce
Kilicdaroglu provakasyona gelmeyelim diyor komik gercekten. Gezi parkinda GENÇLERİMİZ bir eylem yapiyor dedin. o genclerin harika bir provakasyoncuydu. Bu geçleride tayyip mi sokaga döktü batiyorsun gercekten. senin ve fetullahin sonu gelecek allah ülkemizi sizden kurtarsın. Yazik ki bugun cenazeden sonra insanlar ortaligi birbirine katiyor ve bir itfaiye aracini ele geciriyor ve icindeki adami dövüyorlar bu mu senin eylemin? ukrayna gibi olmak istemiyorsak gözlerimizi açalim..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@