banner536

banner526

banner513

Kılıçdaroğlu'ndan çok özel miting

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Manisa Milletvekili Özgür Özel için ''özel'' bir çalışma yaptırdı. CHP lideri cumartesi günü Özgür Özel için yapılacak tanıtım mitingine Mustafa Sar

Gündem 09.01.2014, 10:27
Kılıçdaroğlu'ndan çok özel miting
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Manisa Milletvekili Özgür Özel için ''özel'' bir çalışma yaptırdı.
 
CHP lideri cumartesi günü Özgür Özel için yapılacak tanıtım mitingine Mustafa Sarıgül ile CHP'li büyükşehir belediye başkanlarının gelmesini istedi. CHP lideri mitingin organizasyonu için de deiğer mitinglerin aksine Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'i görevlendirdi.
 
CHP'nin Manisa Büyükşehir Adayı olan Milletvekili Özgür Özel için CHP çok "özel" bir çalışma yapacak. Özgür Özel için cumartesi günü Manisa'da yapılacak tanıtım törenine Kılıçdaroğlu bizzat Mustafa Sarıgül ve bazı büyükşehir belediye başkan adaylarını da çağırdı. Çok sayıda milletvekili de Manisa'ya çıkarma yapacak.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@