Kenan Doğulu: "Hayatımın en güzel günleri"

Bostancı'da konser veren Kenan Doğulu şarkılarını sevgilisi Beren Saat'e bakarak söyledi. Şarkısını söylerken Saat'e bakıp elleriyle kalp işaretleri yapan Doğulu'ya sevgilisi de aynı işaretlerle cevap verdi.Sahneye çıkmadan önce kısa bir konuşma yapan Ken

Gündem 11.11.2012, 10:44
Kenan Doğulu:

Bostancı'da konser veren Kenan Doğulu şarkılarını sevgilisi Beren Saat'e bakarak söyledi. Şarkısını söylerken Saat'e bakıp elleriyle kalp işaretleri yapan Doğulu'ya sevgilisi de aynı işaretlerle cevap verdi.

Sahneye çıkmadan önce kısa bir konuşma yapan Kenan Doğulu “evlilik gibi sorulara girmeden önce çok mutluyum, hayatımın en güzel en günleri seviyorum daha fazla karıştırmayın” dedi.
 
DEMET AKALIN DA KONSERDEYDİ
Kenan Doğulu’yu izlemeye gelenler arasında Demet Akalın ve eşi Okan Kurt da vardı. Kendilerine loca yaptıran çift Bostancı Gösteri Merkezi’nde bir ilke de imza atmış oldu. Hiçbir konserde loca kurulmayan merkezde alkol satışı ve ikramı olmamasına rağmen, çifte çok önemli insan mumamelesi yapılarak locaları korumalar, mezeler, içecekler ve masa altı votkalar ile donatıldı. 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@