7m

Çapkınoğlu

Karadeniz fıkralarını aratmayacak olay

Aydın Merkez Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde hasta yakınlarının odadaki hastaların rahatsız olacağı endişesi ile ’Gürültü yapılmaması’ için birbirleri ile yaptığı kavgada tüm hastane gürültüden ayağa kalktı. Çıkan kavgayı önlemekte özel güvenlik görevl

Gündem 02.04.2014, 22:40
Karadeniz fıkralarını aratmayacak olay

Aydın Merkez Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde hasta yakınlarının odadaki hastaların rahatsız olacağı endişesi ile ’Gürültü yapılmaması’ için birbirleri ile yaptığı kavgada tüm hastane gürültüden ayağa kalktı. Çıkan kavgayı önlemekte özel güvenlik görevlileri yetersiz kalınca hastaneye çağrılan polis ekipleri müdahale etti. Birbirlerinden şikayetçi olan taraflar karakola taşındı.

Olay akşam saat 21.=0 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, hastanenin 4. katındaki bir odada bulunan yakınlarına ziyarete giden iki taraf, yatan hastaların huzurunu düşünerek birbirlerini gürültü yapılmaması konusunda uyardı. Uyarı üzerine bir şekilde gerginleşen hasta yakınları birbirlerine sinirlenip kavgaya başlayınca, odadaki hastaların rahatsız olmaması için başlayan kavgada tüm hastane adeta ayağa kalktı. Özel güvenlik görevlilerinin ikazlarına rağmen sakinleşmeyen tarafları hastaneye gelen polis ekipleri sakinleştirmeye çalıştı. Birbirinden şikayetçi olan taraflar Karakola giderken, tedavisi devam edip birbirinden şikayetçi olan hastaların ifadeleri ise hastanede alındı.

Hastane yönetimi tarafından kavga eden hastaların odaları değiştirilirken, olayla ilgili başlatılan soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@