Kara gün! Yine şehit haberi

Şırnak'ın Cizre ilçesinde devam eden operasyonlardan acı bir haber daha geldi. Operasyon kapsamında 1 asker ve 1 polis şehit oldu. Bu haberle birlikte Türkiye, gün içerisinde 4. şehit acısını yaşadı.   CİZRE'DEN ACI HABER GELDİ   Cizre ilçesinde terör örg

Gündem 09.02.2016, 17:43
Kara gün! Yine şehit haberi
Şırnak'ın Cizre ilçesinde devam eden operasyonlardan acı bir haber daha geldi. Operasyon kapsamında 1 asker ve 1 polis şehit oldu. Bu haberle birlikte Türkiye, gün içerisinde 4. şehit acısını yaşadı.
 
CİZRE'DEN ACI HABER GELDİ
 
Cizre ilçesinde terör örgütü mensuplarınca kazılan çukurların kapatılması, kurulan barikatların kaldırılması ve tuzaklanan patlayıcıların imhası amacıyla 14 Aralık'ta ilan edilen sokağa çıkma yasağının ardından başlatılan "Şehit Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Burak Demirci Operasyonu" sürüyor.
 
Operasyonda PKK'lıların saldırısı sonucu bir asker ve bir polis şehit oldu.
 
GATA'DA TEDAVİ GÖREN GÜVENLİK GÜÇLERİ ŞEHİT OLDU
 
Gün içerisinde de Şırnak'ta ağır yaralanan polis, tedavi gördüğü GATA'da şehit düşmüştü. Bir diğer acı haber ise Sur'dan gelmişti. TSK, Sur'daki operasyonda yaralanan ve GATA'da tedavi altına alınan askerin şehit olduğunu duyurmuştu.
Yorumlar (1)
Ali Papa 5 yıl önce
Sokak savaşını bilmeyen asker ve po lisimizi ,yeterli teçhizat,silah ve mühümmatı henüz temin edilmeden ,plansız,programsız sokak savaşına sokup 500 e yaklaşan şehit vernemize sebep olanları tarih ve uyuyanlar dışındaki halkımız ergeç yargılayacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@