Kar İstanbul'a geri döndü

İstanbul'da birkaç günlük aradan sonra yeniden kar yağışı başladı. Gece yarısından sonra karla karışık yağmur etkili oldu. Sabah saatlerinden itibaren ise kar yağışının etkisini artırması bekleniyor. Son yılların en soğuk kışını geçiren İstanbul'da birkaç

Gündem 08.02.2012, 08:44
Kar İstanbul'a geri döndü

İstanbul'da birkaç günlük aradan sonra yeniden kar yağışı başladı. Gece yarısından sonra karla karışık yağmur etkili oldu. Sabah saatlerinden itibaren ise kar yağışının etkisini artırması bekleniyor.

Son yılların en soğuk kışını geçiren İstanbul'da birkaç günlük aradan sonra hava sıcaklığı yeniden düştü. Hafta sonunu bahar havasında geçiren İstanbul'da gece yarısından itibaren karla karışık yağmur başladı. Kar yağışının sabah saatlerinden itibaren özellikle Avrupa Yakası'nda ve şiddetli poyrazla birlikte etkili olması bekleniyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi de trafikte aksamalar oluşmaması için ekiplerini kritik noktalarda hazır bekletti.

DENİZ ULAŞIMINA HAVA MUHALEFETİ

İstanbul Deniz Otobüsleri AŞ (İDO), hava muhalefeti nedeniyle bazı seferleri iptal etti.

İDO'dan alınan bilgiye göre, İDO'nun, saat 07.00'deki Yenikapı/Bandırma hızlı feribot seferi ile saat 07.30'daki Bandırma/Yenikapı-Bostancı deniz otobüsü seferi yapılamayacak.

İDO ayrıca saat 18.30'daki Bandırma/Yenikapı hızlı feribot seferini gerçekleştiremeyecek.

HANGİ İLÇELERDE YOĞUN KAR VAR

Kar yağışının sabahın ilk ışıklarıyla birlikte, Anadolu yakasında Pendik, Çekmeköy, Beykoz ve Üsküdar ile Ümraniye'nin yüksek tepelerinde, Avrupa yakasında ise Beylikdüzü, Çatalce ve Büyükçekmece ilçelerinde etkili olduğu görüldü.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@