7m


7m

hyundai

Kanala düşen domuz böyle kurtarıldı

Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde, sulama kanalına düşen yaban domuzu, zabıta ve orman ekiplerini seferber etti. Domuz, düştüğü kanaldan iş makinesiyle kurtarıldı.Evciler yolu üzerinde Bayramiç Meslek Yüksek Okulu yanındaki sulama kanalına dün akşam saatle

Gündem 03.09.2015, 14:19
Kanala düşen domuz böyle kurtarıldı

Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde, sulama kanalına düşen yaban domuzu, zabıta ve orman ekiplerini seferber etti. Domuz, düştüğü kanaldan iş makinesiyle kurtarıldı.

Evciler yolu üzerinde Bayramiç Meslek Yüksek Okulu yanındaki sulama kanalına dün akşam saatlerinde bir yaban domuzu düştü. Durumu fark eden vatandaşlar zabıtaya haber verdi. Zabıta da orman ekiplerinden yardım istedi. Düştüğü kanalda çırpınmasına rağmen çıkamayan yaban domuzunu kurtarmak için önce halat atıldı. Ancak domuzu yukarı çekmek mümkün olmadı. Bunun üzerine devreye iş makinesi girdi. Bir görevli halatla çekerken, iş makinesi de kepçesiyle domuzu yukarı kaldırdı. Yaban domuzu uzun çabalar neticesinde düştüğü kanaldan çıkarıldı. Yaban domuzu, karaya çıkar çıkmak kaçarak uzaklaştı.

Kanala düşen domuz böyle kurtarıldı

Kanala düşen domuz böyle kurtarıldı


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@