7m


7m

hyundai

Kahraman annenin oğlu da öldü!

Çocuklarını kurtarmak için canlı bombanın üstüne atlayan Hatice Belgin'in oğlu Veysel Belgin de hayatını kaybetti.Bingöl'de, 29 Ekim'de, ''canlı bomba''nın üzerine atlayarak büyük bir faciaya engel olan ancak yaşamını yitiren Hatice Belgin'in, yaralanan ç

Gündem 28.12.2011, 12:04
Kahraman annenin oğlu da öldü!

Çocuklarını kurtarmak için canlı bombanın üstüne atlayan Hatice Belgin'in oğlu Veysel Belgin de hayatını kaybetti.

Bingöl'de, 29 Ekim'de, ''canlı bomba''nın üzerine atlayarak büyük bir faciaya engel olan ancak yaşamını yitiren Hatice Belgin'in, yaralanan çocuklarından Veysel, Ankara'da tedavi gördüğü hastanede öldü. 

Bingöl kent merkezinde, 29 Ekim'de, bir kadın teröristin üzerindeki bombayı patlatması sonucu 3 kişi hayatını kaybetmiş, 21 kişi de yaralanmıştı. 

Patlamada hayatını kaybeden 4 çocuk annesi Hatice Belgin, bayram alışverişi için gittiği mağazanın önünde, çocuklarını korumak için ''canlı bomba''nın üzerine atlayarak, bir faciayı önlemişti.

Olayda, Belgin'in çocuklarından 16 yaşındaki Veysel, 14 yaşındaki Ceylan ve 11 yaşındaki Hazal yaralanmıştı. Veysel Belgin, tedavi için getirildiği Ankara Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bugün hayatını kaybetti. Belgin'in cenazesi, otopsi için Adli Tıp Kurumuna götürüldü.


Yorumlar (1)
buzcam 11 yıl önce
elleri öpülesi şefkatli anam.sen şehit annemizsin.çocukların bu vatanın evlatlarıdır.devlet geride kalan evlatlarına sahip çıkmalıdır.mekanın cennet olsun güzel anam.mekanın cennet olsun küçük veysel.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@