7m

7m

hyundai

tamfinans

Kadıköy'ün parası da şikeli!

"Seninki Kaç Para" filmi için Kadıköy'de yapılan çekimlerde havaya sahte para saçıldı. Kameraları görmeyenler paraları gerçek sanıp, topladı.Sunucu Vatan Şaşmaz'ın ilk başrolünü oynadığı "Seninki Kaç Para" adlı filmin çekimleri İstanbul'da başladı. Filmde

Gündem 05.01.2012, 09:44
Kadıköy'ün parası da şikeli!

"Seninki Kaç Para" filmi için Kadıköy'de yapılan çekimlerde havaya sahte para saçıldı. Kameraları görmeyenler paraları gerçek sanıp, topladı.

Sunucu Vatan Şaşmaz'ın ilk başrolünü oynadığı "Seninki Kaç Para" adlı filmin çekimleri İstanbul'da başladı. Filmde, para kazanmak için her yolu deneyen Cemil Poyraz'ın (Vatan Şaşmaz) yaşadıkları anlatılıyor.

Yönetmenliğini Hakkı Görgülü'nün üstlendiği, senaryosunu ise Hakan Gök ve Hakkı Görgülü'nün yazdığı filmde, hayatta herkesin maddi olarak bir değerinin olduğu ve parayla satın alınabileceği konu ediliyor. Filmin önceki gün Kadıköy Meydanı'nda gerçekleştirilen çekimlerinde ilginç bir olay yaşandı.

Vatan Şaşmaz, rol gereği havaya sahte paraları attı. Bu sırada oradan geçen vatandaşlar, kameraların farkına varmayınca ortaya komik görüntüler çıktı. Bazıları, sanat grubunun hazırladığı sahte paraları gerçek sanarak toplamaya başladı.

Ekibin, paraların sahte olduğunu söylemesi üzerine izdiham yaşanması önlendi. Filmin yönetmeni Hakkı Görgülü, "Aslında kameraları görmemeleri çok iyi oldu. Çünkü sahne gereği paraları vatandaş rolündeki figüranların toplaması gerekiyordu.

Sahneye birden vatandaşlar girip paraları toplamaya çalışınca çok doğal bir sahne oldu" dedi.


Yorumlar (1)
Eye Of The Tiger 10 yıl önce
Kadıköylüler için gerçeği sahtesiyle karıştırmak çok normaldir.Oara nedir ki? Feneri de gerçek bir futbol takımı sanıyolar.Geçen sene şampiyonluğu gerçekten hakettiklerini sanıyorlar.Müzedeki kupanın gerçekten de kendilerinin olduğunu sanıyorlar.Bakınız Anons komedisi.O anonsu da gerçek sanım dünyanın en komik şampiyonluğu son hafta kaçırma kutlamasını yapmışlardı.

O yüzden normal.

Sen eşşeğı koy Kadıköy meydanına,ahan da Ferrari de... Yemezlerse ben de trenim!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@