alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

James Bond olay çıkardı

Daniel Craig İstanbul'daki ilk akşamında Nişantaşı Köşebaşı Restaurant'daydı. Ünlü oyuncu kalabalık bir koruma ordusuyla gittiği mekanda mezeleri tattı, çöp şiş ile karışık kebap yedi, tatlıdan uzak durdu. Güvenlik gerekçesiyle, özel olarak görevlendirile

Gündem 01.05.2012, 20:52
James Bond olay çıkardı

Daniel Craig İstanbul'daki ilk akşamında Nişantaşı Köşebaşı Restaurant'daydı. Ünlü oyuncu kalabalık bir koruma ordusuyla gittiği mekanda mezeleri tattı, çöp şiş ile karışık kebap yedi, tatlıdan uzak durdu. Güvenlik gerekçesiyle, özel olarak görevlendirilen bir garson Craig'e servis yaptı. Oyuncu, mekan kapısında gazetecilerin beklediğini öğrenince çıldırdı.
 
CRAIG PERSONELİ SUÇLADI
 
Medyayı, mekan sahibinin çağırdığını sanan Craig, çalışanları suçladı. Personel ise haberi bir müşterinin Twitter'dan uçurduğunu öne sürdü. Ünlü oyuncu için korumaları çıkışta önlem aldı. Bir koruma kamera ve objektiflere fener tutarak görüntü alanmasını engellemeye çalıştı.
 

CLINTON'I TANIMADIK BOND'U NEREDEN BİLELİM?
 
Daniel Craig'in "Burada olduğumu medyaya siz haber verdiniz" diye suçladığı Köşebaşı Restaurant'ın sahibi Ali Akkaş, 'James Bond'a öfkelenip şu açıklamayı yaptı: "Buraya Clinton Ailesi geldi, onları tanımadık, Bond'u nereden tanıyalım?" ÖZÜR DİLERİM Craig ayrıldıktan sonra fener tutan koruma, "Sizden özür dilerim, böyle bir şey yapmak istemezdim ama ben işimi yaptım" dedi.
 
İÇKİ YERİNE AYRAN
 
Craig, ekibiyle geldiği mekanda içki içmedi, onun yerine ayran ve kolayı tercih etti.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@