banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

İki işçi enkaz altında

Sivas'ta, Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi morgu yanındaki alanda yapılan drenaj çalışması sırasında göçük meydana geldi. Toprak altında kaldığı belirtilen iki işçinin kurtarılması için çalışma başlatıldı.  Sivas'ta, C

Gündem 13.10.2012, 18:59
İki işçi enkaz altında

Sivas'ta, Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi morgu yanındaki alanda yapılan drenaj çalışması sırasında göçük meydana geldi. Toprak altında kaldığı belirtilen iki işçinin kurtarılması için çalışma başlatıldı.  

Sivas'ta, Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi morgu yanındaki alanda meydana gelen göçükte iki işçi toprak altında kaldı.

Alınan bilgiye göre, hastane morgu yanındaki alanda, toprak altında biriken suyu tahliye etmek amacıyla drenaj çalışması başlatıldı. Drenaj borularının döşendiği sırada göçük meydana geldi.

Göçük sonucu iki işçinin toprak altında kaldığı belirtildi. İşçilerin kurtarılması için iş makineleriyle çalışma başlatıldı. Hastaneye çok sayıda arama kurtarma ve sağlık ekibi sevk edildi.

Polis ekipleri ve özel güvenlik görevlileri de çevrede tedbir aldı. CÜ Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık da olay yerine gelerek bilgi aldı.

İşçileri kurtarma çalışmaları sürüyor.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
cinneş marnş 8 yıl önce
inşallah kurtulurlar, ama zor görünüyor. Allah yardımcıları olsun. aradan bu kadar zaman geçmesi hiç hoş değil...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@