İbo'dan Bahçeli'ye Cevap!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada " Milletimizin yakından tanığı Urfalı bir türkücümüz sosyal medya üzerinden "Barış olsun" diyerek mesaj göndermiştir.Bu kişi sanırım yolun İmralı veya Kandil'den geçtiğini bi

Gündem 08.01.2013, 13:35
İbo'dan Bahçeli'ye Cevap!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada " Milletimizin yakından tanığı Urfalı bir türkücümüz sosyal medya üzerinden "Barış olsun" diyerek mesaj göndermiştir.

Bu kişi sanırım yolun İmralı veya Kandil'den geçtiğini bilmeyecek kadar zihniyetsizdir demişti.Devlet Bahçeli'nin İbrahim Tatlıses'i eleştirmesi üzerine Tatlıses'i aradım.
 
Henüz daha Bahçeli'nin kornuşmasından haberi yoktu, benden öğrendi... Bunun üzerine de kısaca şu açıklamayı yaptı:    
 
Devlet Bey beni zihniyetsiz olarak değerlendirebilir. Onun görüşlerine saygı gösteriyorum, bunları söyleyebilir... Ancak ben de kendi fikrimi açıklamak da özgürüm. 
 
Ben savaşa karşıyım ve ülkemde barış istiyorum, yıllardır süren acıların son bulmasını istiyorum. Bunlar da benim görüşlerim ve savaşa karşı olduğumu, barıştan yana olduğumu her fırsatta söylemeye devam edeceğim...

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
osman TÜRK 7 yıl önce
Sen PKK ya yardım ederken savaşa karşı diyıldın de şimdimi karşı oldun

Devlet söylemişsse doğru söz etmiştır.
adil türk 7 yıl önce
Korktuğun için pkk ya evet demendir.Bu vatan için ölen Şehitlerimiz senin bu topraklarda yaşamanı bile istemezler.Bu vatan toprakları şehitlerimizin malıdır ve sizin gibilere haramdır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@