7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Hükümetten mahkeme kararına ilk tepki!

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç gazetecilere açıklamalarda bulundu. Arınç şunları söyledi:NİĞDE'DEKİ SALDIRIAkıları başlarından gitmiş, zombi hallerine gelmiş. Bizden birilerini öldürdükçe kendilerini adeta çok yukarlarda görüyorlar. Türk askerini öldürm

Gündem 26.03.2014, 16:20
Hükümetten mahkeme kararına ilk tepki!

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç gazetecilere açıklamalarda bulundu. Arınç şunları söyledi:

NİĞDE'DEKİ SALDIRI

Akıları başlarından gitmiş, zombi hallerine gelmiş. Bizden birilerini öldürdükçe kendilerini adeta çok yukarlarda görüyorlar. Türk askerini öldürmenin görev olduğunu söyleyecek kadar insansızlıktan nasipsiz, bir yerlerde yetiştirilmiş, ellerine öldürmeleri için silah verilmiş.

Dün akşam da Ümraniye'de de polisimiz bir eve baskın yaptı. Onlardan ölen var, yakalanan bar. Bunların kimlikleri açığa çıktı, vermediler isimlerini ben de vermiyorum.


MİT olaya el koydu. Bunların özellikle bir kısmının Esed yanında muhaliflere karşı çatışan radikal unsurlar olduğunu söylüyorum.

Allah cezalarını versin.

MAHKEMENİN TWİTTER KARARI

Zannediyorum bir iki saat önce Ankara'da bir idare mahkemesi, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nın twitter'a erişimi yasaklayan kararı hakkında yürütmeyi durdurma kararı vermiştir. Biz yargı kararlarına uyarız çünkü anayasa bunu emrediyor. Yargı kararlarını beğenmiyor olabiliriz ama uyarız. Dolayısıyla bu karar gerçekse, gerekçesiyle yazılmışsa, tebliğ de yapılmışsa bundan sonra TİB'in yapacağı işler bellidir


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@