‘Herkes Oyuncu’ 3 bin kişiyle buluştu

Trabzon'da büyük ilgi gören 'Herkes Oyuncu' isimli oyunu 3 Bini aşkın kişi izledi.

‘Herkes Oyuncu’ 3 bin kişiyle buluştu

Trabzon’da sanatseverler ile her yıl farklı bir oyun ile buluşan Gugulumdakiler Tiyatrosu bu sezon Trabzon’da 10’ncu kez sergilediği ‘Herkes Oyuncu’ isimli iki perdelik komedi oyunu izleyicilerden alkış almaya devam ediyor. Öte yandan Herkes Oyuncu, Tiyatro sezonun ortasında 3’bini aşkın izleyiciye ulaştı. 


HALKIMIZIN GÜLÜŞÜ BİZE YETER 

Polis Adliye Muhabiri ve Tiyatro Oyuncusu Şükrü Üçüncü’nün kaleme aldığı ve Tamer Küçük’ün yönettiği oyunda rol alan ve Trabzon Tiyatrosunun emektarlarından olan KTÜ Öğretim Üyesi Profesör Hüseyin Sabri Kurtuldu, “ Ülkemizin, son dönemlerde içerisinde bulunduğu şartları değerlendirecek olursak insanımızın stresten uzak, mutlu bir akşam geçirmesi gerektiğini görürüz. Bizlerde Gugulumdakiler Tiyatrosu olarak, bu yıl çıkarmış olduğumuz oyun ile birlikte bunu yapmak istedik. Bizi izleyen Tiyatro severlerin eğlendiklerini görmek bizleri mutlu ediyor. Yıllarımı vermiş olduğum Tiyatro sanatı bunu göstermektedir.”ifadelerine yer verdi. 

‘Herkes Oyuncu’ 3 bin kişiyle buluştu

BİLETLERİMİZ HEMEN BİTİYOR 

Herkes Oyuncu’nun Kadın Başrolü Kübra Genç, “Trabzon’da tiyatro yapmanın zorluklarını biliyoruz ve bunu sürekli olarak da zorluklar yaşıyoruz. 10’ncu oyunumuzu sahneye koymanın heyecanını yaşarken bir anda sezonun tam ortasına gelmenin de bir burukluğu içimizde. Bu yıl, yine rekora koştuk. Satışa çıkan biletlerimiz hızlı bir biçimde tükendi ve 2 binlerin üzerine çıktık. Bu da demek oluyor ki, izleyiciler bizleri seviyor, Biz onların destekleri ile yaşıyoruz, hepsine teşekkür ederiz.”söyledi.  

‘Herkes Oyuncu’ 3 bin kişiyle buluştu

GUGULUMDAKİLER BİR OKUL 

Oyunun talihsiz adamı Murat Küçük, “ Gugulumdakiler bir okul. İlk geldiğim zaman, dekor ve ışıkta başladım. Büyük bir okulda önce disiplin eğitimi verilir. Tiyatroda disiplinsiz hiçbir şeydir. Gugulumdakiler’de bunu öğrendim ve bu yıl bana iki farklı oyunda güzel roller verildi ve bende okulumuza en yakışır şekilde sahnede jestlerimi , mimiklerimi yerinde kullanarak katkı sağlamaya çalışıyorum.”dedi. 

‘Herkes Oyuncu’ 3 bin kişiyle buluştu

OYUNUN TAKVİMİ 

Herkes Oyuncu, 15 Şubat, 1 Mart, 22 Mart, 5 Nisan, 22 Nisan’da Hüseyin Kazaz Kültür Merkezinde sergilenmeye devam edecek. 

‘Herkes Oyuncu’ 3 bin kişiyle buluştu
Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2018, 15:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsa Sayar
İsa Sayar - 2 yıl Önce

Bu avrupai sanatlara insanların özentisi beni çok üzüyor. Bir kere de camide sabah namazında 3 bin kişi buluşsak.

SIRADAKİ HABER

banner513