Hatay'a bir top mermisi daha düştü

 Hatay'ın Altınözü ilçesine bağlı Ziyaret köyündeki Ziyaret Karakolu yakınlarına top mermisi düştüğü bildirildi. Patlamayan top mermisinin imha edilmesi için bölgede önlem alınıyor. Hatay'ın Altınözü ilçesine bağlı Ziyaret köyündeki Ziyaret karakolu yakın

Gündem 19.10.2012, 16:07
Hatay'a bir top mermisi daha düştü

 

Hatay'ın Altınözü ilçesine bağlı Ziyaret köyündeki Ziyaret Karakolu yakınlarına top mermisi düştüğü bildirildi. Patlamayan top mermisinin imha edilmesi için bölgede önlem alınıyor.
 
Hatay'ın Altınözü ilçesine bağlı Ziyaret köyündeki Ziyaret karakolu yakınlarına top mermisi düştüğü bildirildi. Patlamayan top mermisinin imha edilmesi için bölgede önlem alınıyor.
 
Suriye'nin İdlip kentine bağlı Salkin ve Alleni kasabasında Esed güçleri ile muhalifler arasındaki çatışmalar şiddetli bir şekilde sürüyor. Yoğun dumanların çıktığı bölgeden gelen çatışma sesleri de Türkiye tarafından duyuluyor.
 
Çatışmaların devam ettiği sırada bu bölgenin karşısındaki Altınözü ilçesine bağlı Ziyaret köyünde bulunan Ziyaret Karakolu yakınlarına top mermisinin düştüğü öğrenildi.
 
Patlamayan merminin imha edilmesi için güvenlik güçleri bölgede tedbir alıyor.
 
Bu kapsamda askeri araçlarla ve köy camisinden yapılan anonsla vatandaşlar bilgilendirilerek, evlerine girmeleri isteniyor.
 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@