Hakkari'de 3 terörist etkisiz hale getirildi

Hakkari Şemdinli'de insansız hava arçlarının tespit ettiği 3 terörist, etkisiz hale getirildi.Bölgede yapılan arama tarama faaliyetlerinde, terör örgütüne ait çok miktarda patlayıcı madde ele geçirildi.  Güvenlik güçleri, terörle mücadeleyi büyük bir kara

Gündem 30.10.2012, 16:10
Hakkari'de 3 terörist etkisiz hale getirildi
Hakkari Şemdinli'de insansız hava arçlarının tespit ettiği 3 terörist, etkisiz hale getirildi.Bölgede yapılan arama tarama faaliyetlerinde, terör örgütüne ait çok miktarda patlayıcı madde ele geçirildi. 
 
Güvenlik güçleri, terörle mücadeleyi büyük bir kararlılıkla sürdürüyor. Havadan ve karadan operasyonlarını sürdüren güvenlik güçleri, teröristlere nefes aldırmıyor.Operasyonlarda insansız hava araçları da kullanılıyor.
 
Hakkari'nin Şemdinli ilçesi Derecik kırsalında insansız hava araçları, bir grup terörist tespit etti.Bölgeye hemen Kobra helikopterler sevk edildi.  Terörist grup, havadan ateş altına alındı. Bombardımanda 3 terörist etkisiz hale getirildi. Bölgede yapılan arama tarama faaliyetlerinde, teröristlere ait çok miktarda patlayıcı madde bulundu.
 
Patlayıcılar kontröllü bir şekilde imha edildi. Bölgedeki operasyonlar sürüyor.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@