7m

uzungöl yayla otel

Hakem ve Volkan paralelci mi?

Trabzonspor Fenerbahçe karşılaşmasın da küçük bir taşkınlık yaşanması sonrası maçı iptal eden Bülent Yıldırım’ın bu kararı beraberinde  tartışmayı da getirdi. En dikkat çeken ayrıntı ise karşılaşmanın oynandığı ve iptal edilerek Bülent Yıldırım ile Volkan

Gündem 11.03.2014, 01:28
Hakem ve Volkan paralelci mi?

Trabzonspor Fenerbahçe karşılaşmasın da küçük bir taşkınlık yaşanması sonrası maçı iptal eden Bülent Yıldırım’ın bu kararı beraberinde  tartışmayı da getirdi. En dikkat çeken ayrıntı ise karşılaşmanın oynandığı ve iptal edilerek Bülent Yıldırım ile Volkan Demirel’in Trabzonluları provoke ettiği dakikalarda Türkiye’de yüz yılın davası olarak bilinen Ergenekon davasında da önemli gelişmeler gerçekleşiyordu.

Davada yargılanan ve aralarında önemli isimlerin yer aldığı kişiler aynı dakikada beraat ederek cezaevinden tahliye edildi. Ankara kulislerinde konuşulan “bu derbi ile birlikte tahliyeler maniple edilemeye çalışılacak” olması ise başka bir ayrıntı ve gerçeği beraberinde getirmiş oldu.

Bir diğer ayrıntı ise tahliye edilenlerin tamamına yakını açıklamalarında hükümet ve cemaate yönelik konuşurken bu açıklamalar ulusal kanallarda yer almayarak proveke edilen Trabzonspor seyircisinin ve Trabzon halkına yönelik iğrenç sayılacak açıklamalara yer verilmesi oldu.

Şükrü Üçüncü / Ankara   


Yorumlar (10)
AHMED KARAKAYA 8 yıl önce
paralelci mi arıyorsunuz?? ozaman trübüne bakacaksınız
AHMED KARAKAYA 8 yıl önce
hiçbişeyi sallamaz,çokta umurundaydı herkesin..ne paralelciler çıktı ortaya ..milletin gıkı çıkmadı,bundanmı sallanacak...fb 3 puanı almış gitmiş bizim enayi taraftar hediye etmiş feneri şampiyon yapmış daha gerisine kim bakar
Yalçın Atabey 8 yıl önce
bülent yıldırım 25. dkda maçı tatil etmek üzere yardımcılarını yanına çağırdı. ama bu iftiralara maruz kalmamak için yanlış olarak maçı devam ettirdi. sahada can güvenliği yoktu. en son oyunculara patlayıcı yanıcı madde atılmaya başlayınca herkes içeri kaçtı zaten. istese de oynatamazdı maçı artık.
ozgur ata 8 yıl önce
sen secim kazanacan diye bu adalet ne kadar daha ertelenecek? Tamam fenerlisin, secim mecim ayagina daha ne kadar oyalayacaksin Trabzonspor sevdalilarini? Geciken adalet adalet midir? Bu kadar TS'lunun ahini aldiniz, beliniz dogrulmayacak
MURAT BAŞKAN 8 yıl önce
o zaman oylar AKP ye :)
Kemal 8 yıl önce
Arkadaşlar bu kadar mı olur. 3 Temmuz sürecinde aziz efendinin tutuklanmasıyla Laptopuna el konulmuş ve HAKEM LİSTESİ çıkmıştı. İyice okuyun görün 1.sıradaki hakem kım ve bu macı iptal eden hakem kim.

Bunu anlamak için kahin olmaya gerek yok. Bisssss şikeçiler bunlardan ne beklenir.

Her taraf Bis fener ŞİKESİ kokuyor. Hatta VOLKAN ın elindeki kapı kolunu kendi getirdiğinden de şühem hiç ama hiç yok. Bunlar onursuzluğu adamlık sanacak kadar kafalarını kuma saplayayan ŞİKEÇİ neydü belirsizlerdirler.
burakhan tanrıverdi 8 yıl önce
kıvırmaya çalışmasın kimse,bundan öncede volkan provake etmişti maçlarda,ts taraftarı kendi ayağına kurşun sıktı haklı davasına gölge düşürdü,olaysız yapılan okadar gösterilerde boşa gitti..anlatın bakalım şimdi derdinizi....
yuksel 8 yıl önce
Senin o gelişmemiş 3 kuruşluk beynin bu olayları anlayamaz sen git o tuttuğun isatnbul takımlarına kölelik yap ve oradaki sitelere yorum yaz,aklını kendine sakla zaten sanada yetmez biz alırsak akılsız kalırsın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@