banner556

Haber61.NET haberine Vekil tepki gösterdi

 16 Ekim 2012 tarihinde Haber61.NET’in sütunlarına "Madem Öyle İşte Böyle"  başlığı ile taşıdığı haber kısa sürede ulusal basında yer almıştı. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon Milletvekili M. Volkan Canalioğlu Haber61.NET spor merkezine bir bildiri g

Gündem 18.10.2012, 15:43
Haber61.NET haberine Vekil tepki gösterdi

 

16 Ekim 2012 tarihinde Haber61.NET’in sütunlarına "Madem Öyle İşte Böyle"  başlığı ile taşıdığı haber kısa sürede ulusal basında yer almıştı.

 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon Milletvekili M. Volkan Canalioğlu Haber61.NET spor merkezine bir bildiri göndererek haberimize tepki gösterdi.

Sayın Trabzon Milletvekili M. Volkan Canalioğlu’nun bize göndermiş olduğu bildirinin noktasına virgülüne dokunmadan habercilik normları doğrultusunda siz Haber61.NET okuyucularına yayınlıyor ve cevap hakkımızı saklı tutuyoruz.

İşte Sayın vekilin Tepkisi;  

17 Ekim 2012 Çarşamba günü "Madem Öyle İşte Böyle" başlıklı yazınızda Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanımız Sayın Kemal KIUÇDAROGLU ile ilgili yazınızda 2010 - 2011 Futbol Sezonunda şike ile Türkiye Lig Şampiyonluk Kupası getiren Fenerbahçe ve onun Şikeden suçlu bulunmuş başkanı Aziz YILDIRIM'» ziyaret ettiğini bahsederek sayın genel başkanı Trabzonspor kamusuma karşı kışkırtmaktasınız

Genel Başkanımız Sayın Kemal KIUÇDAROGLU gittiği her yerde mümkün oldukça spor kulüplerini ziyaret etmektedir.

Fenerbahçe Spor Kulübünde her ne kadar Trabzonsporlular olarak eleştirirsek de ülkemizin önemli bir taraftarı olan bir camiadır. Sayın Genel Başkanımız Fenerbahçe Spor kulübünün ziyaret etmesi doğal bir durumdur.

Kaldı ki şike sürecinde Sayın Başkanın, Aziz YILDIRIM ve Alex’i kabulünde sakın "Buca Maçında yanlış olmasın" sözü ardından UEFA Başkanı Platini ile görüşmesinde "kurum ve kişilerin ayrılması gerektiği" sözleri ile Yıldırım DEMlRÖREN’in Futbol Federasyonu Başkanlığına getirilme süreci ile Trabzonlu Bakanımızın "Kupayı İnce Ayarla Alacağız" sözlerini söylediklerinde ne yapıldı?

Yine seçim öncesinde Bordo-mavi tişört yaptırarak yakasına AKP amblemi bastırarak  ve sporu siyasete alet eden AKP yönetimine karşı niçin bunun yanlış almadığı söyleyip yazılmadı.

Bu yazınızla sözde Trabzonspor'a katkı sağladığınızı sanıp sporu siyasete karıştırdığınızı biliniz . Hiç kimse Trabzonspor üzerinden siyasi rant sağlayamaz ve sağlatmamalıdır.

Yine ayrıca, Trabzon'umuzun bu kadar ekonomik ve sosyal sorunu varken ve bunları göz ardı ederek hiçbir çalışma göstermeyen bu nedenle devamlı göç veren güzel ilimizin sporu siyasete karıştırarak Sayın Genel Başkanımızı eleştirmenizi yadırgadığımı iletiyorum.

Trabzon ve Trabzonspor camiası çok iyi bilmelidir ki 1966 da kuruluşumdan bu günümüze her zaman Trabzonspor'un yanında ve destekçisi olarak onun hakları için çalışan ve her platformda anlatan ama Trabzonspor'un partiler üstü olduğunu ona göre davranan bir Trabzonsporluyum.

Bilgilerimle saygı ve sevgilerimle sunulur.

canalioglu_1.jpgcanalioglu_2.jpg

 

Yorumlar (26)
Özgür Akçay 8 yıl önce
sanırım sn.vekilimiz belediye başkanlığı olayından dolayı tepkili. biz kimin ne olduğunu iyi biliyoruz. yeri geliyor haber61 i de eleştiriyoruz. ancak haberinizde dile getirdikleriniz birçok trabzonlunun düşünceleriydi. haber61 e sonsuz teşekkürler.
sultan eyüboğlu 8 yıl önce
al birini vur ötekine misali tuttuğun elinde kalıyor.ama ne yapalım idarecilerimiz yada idareye namzetlerimiz uzaydan gelmiyor bunların hepisi bizim içimizden çıkanlar.yani biz aslımıza dönmedikçe başlıktada dediğim gibi "TECERE DİBİN KARA SENİN Kİ BENDEN KARA" sözünü birbirimize söyler dururuz.kapımızın önünü temizleyelim.yarın bizim çocuğumuzda idareye el attığında hak-ı hakedene teslim etmesni bilsin.
toprak sengun 8 yıl önce
vekil doğru söylüyor..başbakan şike sürecinde trabzon aleyhine onlarca söz sarfetti..o zaman kılını kıpırdatmayan medya şimdi neden bu tepkiyi verıyor..asıl tepkinin buyuğu başbakana verılmelıydı ama oradan ekmek yediğiniz için bunu yapamadınız..şimdi boşa debelenıyorsunuz.şike sürecinde başbakanın tutumunu bılen bılıyor gidin tepkinizi ona gösterın
kadirbilir 8 yıl önce
sayın vekilimiz haklı olarak chp'ye yönelik bir tepki gelmemesi için üzerine düşen görevi ifa ediyor ancak cevabındaki şu ifadelere kesinlikle katılmıyorum, akp ve tayyip erdoğanın şike sürecindeki asli müdahillliği şikeden ve şikeciden yana tavrını göstererek kendilerine haklılık payı çıkartılması doğru değil, bu durum şikecilerin, herkes şike yapıyor cincon da bjk de diyerek kendilerini savunmasına benziyor, chp-akp-mhp-bdp vs tüm partiler birleşerek en kısa sürede üstelik vetoya rağman azizi kurtaracak kanunu yapmadılar mı? öyleyse bu tepkiden herkes nasibini alacak
SERDAR ÖZKAN ŞENGÜN 8 yıl önce
AKP CHP ve MHP tam mutabakatla şikecileri koruyup kolladı.Trabzon lu siyasetçiler ise bir iki cılız ses çıkarıp koltuklarının derdine düştü.Kendi adıma 3 partiyede bir daha oy vermem.İlk seçim oy pusulasına 2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR yazıp sandığa atıcam.
ibrahim halil 8 yıl önce
Volkan doğru söylüyor. Her ne kadar Kılıçtarın FB yi ziyaretini hazmedemesekte bu TS düşmanlığı manasına gelmez. Maalesef Yerel basın bu biryerden talimatlı tembihli yapmıştır bu haberi. Aynı sertlikte AKP yi de eleştirin adam diyeyim size. Güçlünün karşısında kedi, garimana aslan sonrada bağımsız basın. küllahıma anlatın bunu.
ERTUĞRUL SAĞLAM 8 yıl önce
solcular olmasaydı ,türkiye daha güzel olurdu. çünkü sol düşüncesi, yabancı ülkelerin düşüncesi...
Murat Velioğlu 8 yıl önce
Adam doğru AKP hakkında doğru söylüyor ama CHP ve MHP'de maalesef bu süreçte hak yiyenden yana tavır koymuştur. Maalasef her biri birbirinin aynısı. Oy uğruna bizleri satmışlardır. Yazık.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@