alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Gürsel Tekin, görevinden istifa etti

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin’in dün sabah saatlerinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun masasına “İstifa” dilekçesini koyduğu CHP kulislerine düştü.CHP kulislerinden alınan bilgilere göre Kılıçdaroğlu ve Tekin dün, Genel Başkanlık makamında

Gündem 03.05.2012, 12:04
Gürsel Tekin, görevinden istifa etti

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin’in dün sabah saatlerinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun masasına “İstifa” dilekçesini koyduğu CHP kulislerine düştü.

CHP kulislerinden alınan bilgilere göre Kılıçdaroğlu ve Tekin dün, Genel Başkanlık makamında yaklaşık bir saat süren bir görüşme gerçekleştirdi.

Görüşmede Tekin’in MYK’daki bazı isimler ile son dönemde il kongrelerinde ismi geçen bazı partililere yönelik eleştirilerde bulunarak “Ben onlarla aynı MYK’da bulunmayı, aynı yönetim anlayışıyla hareket etmeyi kabullenemiyorum” diyerek istifa dilekçesini Kılıçdaroğlu’na sunduğu ileri sürüldü. Kılıçdaroğlu’nun ise istifayı kabul etmediği belirtiliyor.

Şimdi gözler önümüzdeki saatte toplanacak MYK toplantısına çevrildi. Genel Merkez’de Tekin’in MYK’ya katılması ve istifasını geri alması yönünde görüşmeler başladı. Tekin’in ise odasını kapayarak genel merkezden ayrılmaya hazırlandığı belirtiliyor.


Yorumlar (3)
kerem yılmaz 10 yıl önce
Acaba neyi paylaşamadılar belkide istifanın nedeni de ak partidir çünkü Chp liler kasetleri çıkınca da aynışeyi söylemişlerdi komploya uğradık bu işin arkasında hükümet var demişlerdi Antalya belediye başkanı da kılıçdaroğlunun yanındaydı aynı güne raslaması tesadüf olamaz belkide Antalyada belediyenin halka dağıttığı bedava içki ihalesi için birbirlerine girdiler ya da acaba hangi camiyi yaksak mı dediler yahut camilerde dansöz oynatıp eğlence mi düzenlesek belkide bunlar yüzünden anlaşmazlık çıktı
OnAir_TS 10 yıl önce
en akli basinda adam.
OnAir_TS 10 yıl önce
en akli basinda adam.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@