banner536

banner526

banner513

Gülen'den şoke eden açıklamalar

Fethullah Gülen,sohbetinde üst düzey bir ismin yasak ilişki yaşadığını ve bunu engellemeye çalıştığını söyledi.Fethullah Gülen, son sohbetinde AK Parti'den birinin kasedi olabileceği imasında bulundu.Herkul.org sitesinde Cuma akşamı Fethullah Gülen'in bir

Gündem 09.12.2013, 13:51
Gülen'den şoke eden açıklamalar

Fethullah Gülen,sohbetinde üst düzey bir ismin yasak ilişki yaşadığını ve bunu engellemeye çalıştığını söyledi.

Fethullah Gülen, son sohbetinde AK Parti'den birinin kasedi olabileceği imasında bulundu.

Herkul.org sitesinde Cuma akşamı Fethullah Gülen'in bir söyleşisine daha yer verildi.'Kara propaganda ve nefis muhasebesi' başlıklı söyleşide yer alan videoda dikkat çeken bir ayrıntı vardı.

Gülen, Amerika'da bulunduğu sırada birisinin kendisine telefon açtığını söyleyen, bu kişinin gece bir alüfte (Hayat Kadını) ile buluşmaya gittiğini ve bu kişinin şu anda önemli bir pozisyonda olduğunu söyledi. Gülen'in sözlerinden o kişinin AK Parti'den olduğu izlenimi bıraktı.

Bir kadınla buluşmaya giden kişiye komployu haber vererek tuzaktan kurtardığını anlatan Fethullah Gülen, "Eğer o tuzağa düşseydi şimdi olduğu yerde olamazdı" dedi. Ayrıca o kişinin sırrını bildiği için şu an kendisine düşman olduğunu da sözlerine ekledi ve birkaç başka örnekten de bahsetti.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
camoka 7 yıl önce
şimdiye kadar neden böyle değildi şimdi neden böyle
MURAT BAŞKAN 7 yıl önce
tayip erdoğan osmanlı beyliğinin kurulduğu zamandaki osman bey orhan bey gibi bizansa önce boyun eğmiştir. şimdi ise yine osmanlı gibi bizansı yok etme sırasıdır BİZANS KİM BUNU İYİ BİLMEKTE ÖNEMLİ

Gelişmelerden Haberdar Olun

@