7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Gül'den Twitter yasağına Twitter'den tepki

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Twitter'ın kapatılması ile ilgili, "Sosyal medya platformlarının tamamen kapatılması tasvip edilemez" dedi.Kapatma kararını, kapatılan Twitter üzerinden eleştiren Gül, şunları yazdı:"Sosyal medya platformlarının tamamen kapatılm

Gündem 21.03.2014, 12:00
Gül'den Twitter yasağına Twitter'den tepki

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Twitter'ın kapatılması ile ilgili, "Sosyal medya platformlarının tamamen kapatılması tasvip edilemez" dedi.

Kapatma kararını, kapatılan Twitter üzerinden eleştiren Gül, şunları yazdı:

"Sosyal medya platformlarının tamamen kapatılması tasvip edilemez. Ayrıca, daha önce defalarca belirttiğim gibi iletişim teknolojilerinin bugün ulaştığı noktada Twitter gibi bütün dünyada kullanılan platformlara erişimin topyekün engellenmesi teknik olarak zaten mümkün degil. Kişilerin özel hayatının gizliliğini ihlal gibi suç oluşturan hususlar varsa, ancak mahkeme kararıyla sadece ilgili sayfalar kapatılabilir. Umarım bu uygulama uzun sürmez."


Yorumlar (3)
hasan yener 8 yıl önce
Sen necisin orda ey gul ne ise yararsin mudahale etsene acikca anayasa ihlal ediliyor ancak konusuyorsun sen hukumetin noter makamimisin..
tuncay türk 8 yıl önce
şaka gibi yahu devlet bitmiş başbakan mahkeme kararı olmadan twetter ı kapatıyor yasaklıyor cumhurbaşkanı arınç gökçek yasağı dns ayarlarını değiştirerek tanımıyor ihlal ediyor. akp li bir çok yandaş ve yalaka gazeteci televizyoncu bile bu yasağı eleştirirken akp li müritler hala yalakalık yandaşlık yapıyor artık bu ülkede tartışılacak eleştirilecek bir durum kalmamıştır resmen tuz kokmuştur. kuzay koreden ne farkımız var ?
AHMET CAN 8 yıl önce
Gül o koltuğun hakkını ver devlet onaylama memurluğunun lüzmu yok!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@