alexa metrics

banner560

banner572

Gülben'in SMS'leri ceza getirdi

Sanatçı Gülben Ergen’in cep telefonundan bir erkek arkadaşına çektiği mesajlar, Beyaz TV’ye 13 bin lira ceza getirdi. Bu mesajların ekrana getirilmesi, özel hayatın gizliliğine aykırı bulundu.RTÜK’ün son toplantısında Beyaz TV’de 12 Mart günü yayınlanan ‘

Gündem 28.04.2012, 08:24
Gülben'in SMS'leri ceza getirdi

Sanatçı Gülben Ergen’in cep telefonundan bir erkek arkadaşına çektiği mesajlar, Beyaz TV’ye 13 bin lira ceza getirdi. Bu mesajların ekrana getirilmesi, özel hayatın gizliliğine aykırı bulundu.

RTÜK’ün son toplantısında Beyaz TV’de 12 Mart günü yayınlanan ‘’Beyaz Manşet’’ adlı magazin programı ele alındı. Programda sanatçı Gülben Ergen'in bir eğlence mekanında, sevgilisi olduğu düşünülen kişiye gönderdiği cep telefonu mesajları konu edildi. Kameralara takılan bu mesajlarda Ergen, ‘’Yeni bir Hayat’’ rumuzunu kullanan arkadaşına, "Sen şahdamarım mısın benim? Ben de senin gökkuşağınım, rengim sensin " biçiminde mesajlar gönderiyor.

RTÜK bu yayını değerlendirerek, eşi Mustafa Erdoğan’dan henüz boşanmadığı günlerde yaşanan mesaj trafiğini haberleştiren Beyaz TV’nin, ‘’İnsan onuruna ve özel hayatın gizliliğine saygılı olma ilkesine aykırı davrandığı’’ gerekçesiyle, 13 bin lira para cezası verilmesini benimsedi.


Yorumlar (1)
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Daha boşanmamış ama hemen yeni sevgili bulmuş bu kadın boşta kalmaz!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@