Gül: Kesinleşince açıklanacak

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Hatay'ın güneybatısında düşen askeri uçakla ilgili, yetkililerin konuyu takip ettiğini belirterek, ''Kesinleşince açıklayacaklar'' dedi. Gül, Şelale Park Restoran'daki akşam yemeğine gelişinde basın mensuplarının Hatay'ın güney

Gündem 22.06.2012, 22:27
Gül: Kesinleşince açıklanacak

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Hatay'ın güneybatısında düşen askeri uçakla ilgili, yetkililerin konuyu takip ettiğini belirterek, ''Kesinleşince açıklayacaklar'' dedi. 

Gül, Şelale Park Restoran'daki akşam yemeğine gelişinde basın mensuplarının Hatay'ın güneybatısında düşen askeri uçakla ilgili sorularını yanıtladı. Türk savaş uçağının Suriye tarafından düşürüldüğü iddiasının hatırlatılması üzerine Gül, ''Takip ediliyor, arayıp bilgi veriyorlar. Kesinleşince her şeyi söyleyecekler'' dedi. 

Uçağın Suriye tarafından düşürülüp düşürülmediğine ilişkin net bir bilgi olup olmadığının sorulması üzerine de Gül, kesinleştiği zaman gerekli açıklamanın yapılacağını yineledi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
builder 9 yıl önce
1.savaş uçağının suriye sınırları içinde ne işi vardı

2.eğer uçağa füze kilitlenmesi yapılsaydı bu türkiye tarafında belli olabiliyordu ancak böyle bir olay gerçekleşmedi yoksa uçağın beynini yöneten amerika uçağımızı düşürdümü?

3.esed diye diye türkiyeyi bu hale getirdiniz bunun hesabını bu dünyada vermeyeceğiniz için öteki tarafta nasıl vereceksiniz?

4.pkk ile uğraşamayan eli kolu bağlı savaş yeteneği sınırlı tsk! nasıl olacakta suriye dolaysıyla rusya ve çin ile savaşa girecek?

5.akp ye oy veren cahil halkım! müslüman kanı içmeye nasıl müsade edeceksin?

6.gerçek ergenekon silivride yatanlar mı yoksa iktidarda olanalarmı anladın mı?

7.ben müslüman vatansever bir türküm. benim bildiğim zulmü hristyan yapar ve müslüman onun karşısında durur.müslüman müslümana kıymaz öldürmez. ama gelin görün ki bugün bizi birbirimize kırdırmaya çalışıyorlar! bu oyuna Allah rızası için alet olmayın kendinize gelin. bir sefer olsun düşünmek için kendinizi zorlayın!
ihsan sabri akarsu 9 yıl önce
biz biliriz bunlari.. yutkunursunuz ancak.. meydanlarda atmak kolaydir...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@