Gökçek'ten şok eden Sarıgül iddiası!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in gündeminde yine CHP vardı. Katıldığı bir televizyon programında Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün CHP 'ye katılması konusunu yorumlayan Gökçek şunları öne sürdü:"Baronlarla Sarıgül'ün arası çok iy

Gündem 18.01.2013, 16:16
Gökçek'ten şok eden Sarıgül iddiası!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in gündeminde yine CHP vardı. Katıldığı bir televizyon programında Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün CHP 'ye katılması konusunu yorumlayan Gökçek şunları öne sürdü:

"Baronlarla Sarıgül'ün arası çok iyidir"
 
"Sarıgül CHP'ye girdiği zaman, ister belediye başkanlığına aday olsun ister olmasın, maksimum 1 sene bilemedin 1.5 sene sonra genel başkan. Kılıçdaroğlu onu partiye alırsa bana da sürpriz olur. O zaman Sarıgül CHP'ye genel başkan olacak mı, olmayacak mı diye Kılıçdaroğlu ile iddiaya girebiliriz.
 
Kalıbımı basarım, imzamı da atarım seçilse de seçilmese de 1 veya 1.5 sene içerisinde CHP'nin genel başkanı. Yani genel seçimlere Sarıgül ile girebilirler. Çünkü Kılıçdaroğlu'nu değiştirmek için baronlar İstanbul'da karar verdiler, baronlarla Sarıgül'ün arası da çok iyidir bilirim. Kılıçdaroğlu'nu da baronlar getirdi ama baktılar ki adamda yeterli kapasite yok. Tam bir balon yani."
 
"Bu ne demek biliyor musun!"
 
Çin Başbakanı'nın CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu 'na "keşke bizde de sizinki gibi bir anamuhalefet olsa" sözlerini de esprili bir dille yorumlayan Gökçek, "Bu ne demek biliyor musun, senin gibi bir muhalefet olsa biz çoktan demokrasiye geçeriz çünkü nasılsa kabiliyetsiz biz de hep iktidarda kalacağız demektir.
 
Bunun anlamı bu. Tebrik ediyorum adamcağızı. Yüzde yüz isabet olmuş. Hani halk arasında bir laf var kaymaklı kadayıf diye bu da kaymaklı muhalefet, bundan güzeli olur mu?" şeklinde konuştu.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (3)
onur cak 7 yıl önce
Melih Gokcek Ankara belediye baskanligindan bir tık oteye gidemez. Kilicdaroglundan bi yarasi var devamli gocunuyor. Kilicdaroglu bence de genel baskan sifatlarina haiz deil ama boyle elestiri de yapilmazki. Erdogan bakalim sayin gokcekin defterini ne zaman durecek.Bu adami sevemedim gitti...
sadık yılmaz bulut 7 yıl önce
korkunun ecele faydası yok.her şeyin bir sonu olduğuna göre sizinde sonunuz SARIGÜL ile GELECEK
tolga bölükbaşı 7 yıl önce
gökçek sen bentderesi ile ilgilen... yerin orası... ülke sorunlarını çözecek adamları ağzına almayı bırak ve belediye sınırları içerisindeki bentderesi sorununu çöz... bilmem anlatabildim mi?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@