Genelkurmay Başkanı ağladı

Dağlıca'da şehit olan sekiz asker Van'da düzenlenen törenle son yolculuklarına uğurlandı.Şehitler için okunan dualar sırasında Org. Özel'in gözyaşlarını tutamadığı görüldü. Şehitler törenin ardından memleketlerine gönderildi.

Gündem 20.06.2012, 09:43
Genelkurmay Başkanı ağladı

Dağlıca'da şehit olan sekiz asker Van'da düzenlenen törenle son yolculuklarına uğurlandı.

Şehitler için okunan dualar sırasında Org. Özel'in gözyaşlarını tutamadığı görüldü. Şehitler törenin ardından memleketlerine gönderildi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
serkancabuk 9 yıl önce
bu insanlrın bu özelliklerine bayılıyorum aglamış cumhurbaşkanı aglamış başbakan aglamış bakan iş adamı zengin aglaşturumışta kim elini tasın atına sokmuş.terör bitsin die kim kılını kıpırdatmış.buna terörde demek yanlış bu bir ranttır.amerikanın rantı israilin rantı rusyanın hepsi bu örgütü bi şekilde kullanıyor.ona silah satıyor gelip sana satıyor uyuşturucu işini onlara yaptıyolar falan.ama ülkemizde buna alet oluyor..
köyün delisi 9 yıl önce
oturduğun o makam ağlama makamı değil. sen işini doğru düzgün yapsaydın ağlamana gerek kalmazdı.şehitlerimiz için tabiki ciğerimiz yanıyor. ancak daha önce aynı yerde meydana gelen olaylarda orduyu hedef haline getirip hainlikle suclayanlar etrafa sahte heron görüntüleri dağıtan düzenbaz medya nerde şimdi. hani bizim heronlar nerde. bu kadar adam nasıl geldi diye neden biri şimdi çıkıp ta sormuyor.aylarca bel altından vuran medya nerde şimdi. asıl bunu simdi sormayanlar bu kandan beslenenlerdir. biz bu haince kandan beslenmeye devam ettiğimiz müddetçe daha çok şehit vereceğimizde kesindir.
açtırma kutuyu söyletme kötüyü 9 yıl önce
ya utanıyorlar;yada timsah gözyaşları...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@