Fuat Avni deşifre oldu mu?

Bugün 19 ilde başlatılan KPSS oeprasyonu kapsamında 44 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.Bu simlerde bazıları gözaltına alınırken bazı isimlerin ise kaçtığı öğrenildi.Savcının son operasyonu, öncekilerin aksine UYAP'a geç bildirmesi ise bomba bir det

Fuat Avni deşifre oldu mu?
banner432

Bugün 19 ilde başlatılan KPSS oeprasyonu kapsamında 44 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.Bu simlerde bazıları gözaltına alınırken bazı isimlerin ise kaçtığı öğrenildi.

Savcının son operasyonu, öncekilerin aksine UYAP'a geç bildirmesi ise bomba bir detayı ortaya çıkardı. Son dalga operasyonunun Fuat Avni tarafından yaklaşık 48 saat önce yani UYAP'a bildirilmeden önce sızması tüm gözleri Emniyet'e çevirdi. Gelen bilgilere göre Fuat Avni'nin yeri de tespit edildi.

İŞTE OPRRASYONUN DETAYLARI...

UYAP'A YÜKLENMEDEN FUAT AVNİ YAZINCA GÖZLER EMNİYET'E ÇEVRİLDİ

KPSS soruşturmasını yürüten savcı, Fuat Avni'nin "yerini" tespit etmek için son dalga operasyonunu son ana kadar gizli tuttu. Savcı, önceki dalgaların aksine son operasyonu UYAP'a da geç yükledi. UYAP'a yüklenmeden Fuat Avni'nin "KPSS'de yeni dalga olacak" tweetleri ise savcının ön görüsünü doğruladı.

3. dalga operasyonunun "UYAP'a yüklenmeden önce" Fuat Avni tarafından duyurulmasıyla sızıntının Adalet Bakanlığı'ndan olmadığı ortaya çıktı. Savcılık, Emniyet içerisindeki köstebeği aramak üzere ayrrı bir soruşturma başlattı.

FUAT AVNİ'NİN YERİ TESPİT EDİLDİ!

Edinilen bilgilere göre Fuat Avni'nin ya da kaynaklarının bulunduğu olası birimler tespit edildi. Soruşturmayı gizli yürüten savcılığın Fuat Avni'ye ulaşmak üzere olduğu öğrenildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner393

banner426

banner443

banner441