FLAŞ! Hükümetten suç duyurusu!

AK Partili Bekir Bozdağ, soruşturmanın gizliliğini ihlalden savcılar hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Adalet Komisyonu toplantısında yaptığı konuşmada, "Soruşturmanın gizliliğini ihlal eden savcılar hakkında

 FLAŞ! Hükümetten suç duyurusu!

AK Partili Bekir Bozdağ, soruşturmanın gizliliğini ihlalden savcılar hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Adalet Komisyonu toplantısında yaptığı konuşmada, "Soruşturmanın gizliliğini ihlal eden savcılar hakkında Başbakan Yardımcısı olarak Adalet Komisyonu huzurunda suç duyurusunda bulunuyorum" dedi.

Bozdağ, komisyon toplantısında yaptığı konuşmada özetle şu ifadeleri kullandı: "Yolsuzlukla mücadele aynı hız ve hassasiyetle devam edeceğinden kimsenin şüphesi olmamalı. Biz hukukun işlemesinden yanayız. Hukuk hukuka uygun işletilmeli. Hukuku işletenler anayasa ve kanunlara göre bunu işletmeli. 285. madde çok açık, soruşturmanın gizliliğini ihlal etmenin suç olduğu açıkça belirtiliyor."

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
osman osman
osman osman - 6 yıl Önce

ergenekon davasına çarşaf çarşaf belgeler yayınlanırken iyiydi... şimdi mi gizliliği ihlal oldu. bu kadar da üç kağıtçı olunmaz yahu azıcık utanın. suçluları cezalandırmak yerine yolsuzluğu ortaya çıkaranları suçluyorlar. yüzlerine tükürsen yağmur mu yağıyor diyecekler. en büyük utanmazlar da bunlara oy verip başımıza tebelleş edenlerdir.

tuncay türk
tuncay türk - 6 yıl Önce

osmanın yorumunu beğenmeyen adamın onurundan şüphe ederim yalan mı söylüyor ? zorunuzamı gitti ? yahu ağzımı bozmak istemiyorum ama siz nasıl insanlarsınız yahu utanıyorum sizinle hemşehri olmaktan zavallı yaratıklar, pkk lılar bile sizden daha onurludur o bölücü teröristlerin bile kendince bir davaları var ne istediklerini biliyorlar. ya siz ? menfaatiniz çıkarınız zarar görmesin yeterki değil mi, ülke soyulmuş, ülke bölünmüş, islam adına islam düşmanlşarıyla kol kola girilmiş türkiye yansa umurunuzda değil, yazıklar olsun size akp ülkeyi abd ye israile satsa siz yine rahatsız olmaz gider akp ye oy verirsiniz

Coder
Coder - 6 yıl Önce

O dislike yapanın ne çıkarı olacak Tuncay kardeş?Bunlar Tayyip'e tapan, gecekondu da açlıktan nefesi kokan adamlar :).Sağdan soldan gelen 40-50 lirayla evine 8 gb kotalı ttnet bağlayan, gelen iki çuval makarnaya çok şükür diyen adamlar bunlar :).Kafaları da hiç çalışmıyor.Klavyede 3 kelimeden oluşan bir cümleyi 15 dakikada yazabiliyorlar :)

Kim oldukları da belli yani :)

murat soksun
murat soksun - 6 yıl Önce

Niye sizin ne ustunlugunuz var musluklar kapanacak koltuk gidecek en onemlisi hirsizlik ayyuka cikacak diye bir sizemi gizlilik var

zafer günaydın
zafer günaydın - 6 yıl Önce

Sn Bakanın ya dediği YALAN..Yada YOLSUZLIKLA MÜCADELE dediği YANLIŞ aktarıldı..DOĞRUSU ŞU..AKEP ANCAK YOLSUZLUKLARLA MÜCADELE EDENLERLE MÜCADELE EDİYOR..İşte vatandaş DOĞRUSU BU..(!)

SIRADAKİ HABER

banner513