7m

uzungöl yayla otel

Fenomen olan "Memur Teoman" Karadenizli çıktı!

Sosyal medyada günün adamı olan ve kısa sürede fenomen olan"memur Teoman"ın gerçek kimliği ortaya çıktı. "Memur Teoman"ın Artvinli olduğu belirtildi. İnternete sızdırılan ses kaytılarında rüşvet almadığı için Reza Sarraf'ı çileden çıkarttığı görülen "memu

Gündem 14.03.2014, 15:03
Fenomen olan
Sosyal medyada günün adamı olan ve kısa sürede fenomen olan"memur Teoman"ın gerçek kimliği ortaya çıktı. "Memur Teoman"ın Artvinli olduğu belirtildi.
 
İnternete sızdırılan ses kaytılarında rüşvet almadığı için Reza Sarraf'ı çileden çıkarttığı görülen "memur Teoman"ın rüşvet yemediği için sürgün yediği de iddia edildi.
 
Reza Sarraf ve adamlarının rüşvet tekliflerini geri çeviren gizemli memurun adı Teoman Coşkun Dudak. Haberde Dudak'ın aslen Artvin Hopa'lı olduğu belirtilirken rüşvet çarkının dışında kaldığı için sürgün edildiği öne sürüldü. 17 Aralık operasyonu öncesi İstanbul'da Gümrük Müdür Muavini olarak görev yapan "memur Teoman"ın rüşvet almamasının bedeli olarak operasyonun ardından Gaziantep'e sürüldüğü iddia edildi.
 
İşte memur Teoman olduğu iddia edilen Teoman Coşkun Dudak:
teoman.jpg

Yorumlar (3)
tuncay türk 8 yıl önce
memur teomanın davranışı müslüman türk vatandaşının yapması gereken bir davranış normal bir durum yani durumu anormalleştiren ülkenin başından sonuna doğru giden rüşvet yolsuzluk hırsızlık olayının doğal bir şeymiş gibi algılanması hemşehrimizle gurur duyuyorum bir trabzonlu karadenizli olarak. ancak bu kadar açık rüşvet yolsuzluk hırsızlık olaylarına rağmen bu kadar kanıta rağmen bu tapeleri ve görüntüleri kimse belgeleriyle de çürütemediğine göre, hala bu iktidarı destekleyen yandaşlık yalakalık yapan karadenizlilerden de utanıyorum sizler hemşehrim olamazsınız karadenizli olamazsınız
murat ata 8 yıl önce
Aslan hemsom seninle gurur duyduk Allah senjn gibilri korusun
uğur sünger 8 yıl önce
ilk bakışta tıpkı şikeci azize benzettim ama tamamen zıt karakterlermiş :)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@