banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

FEMEN üyeleri canlı yayını bastı! HEDEF FIFA...

Almanya'da bir canlı spor programını basan FEMEN'ler 2020 Dünya Kupası'na ev sahipliği yapmaya hazırlanan Katar'daki stadyum inşaatlarında çalışan göçmen işçilerin çalışma şartlarını protesto etti. İki kişilik FEMEN grubu aniden canlı program platosuna gi

Gündem 13.12.2013, 13:37
FEMEN üyeleri canlı yayını bastı! HEDEF FIFA...

Almanya'da bir canlı spor programını basan FEMEN'ler 2020 Dünya Kupası'na ev sahipliği yapmaya hazırlanan Katar'daki stadyum inşaatlarında çalışan göçmen işçilerin çalışma şartlarını protesto etti.
 
İki kişilik FEMEN grubu aniden canlı program platosuna girerek 'FIFA Mafya. FIFA'yı boykot edin' sloganları atmaya başladı. 2 FEMEN'ci kız sloganlar attığı sırada arka tarafta da iki erkek de ellerindeki pankartlarla eylemci kızlara destek vermeye başladı.
 
Eylemin gerçekleştiği sırada programda dünyaca ünlü teknik adam Giovanni Trapattoni, bir dönem Gençlerbirliği'ni çalıştıran Thjomas Doll ve Alman Milli Takımı'nın eski futbolcularından Thomas Strunz bulunuyordu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Ahmet Tabakoğlu 7 yıl önce
Eğer gerçekten yaptıkları eylemlerde dünyadaki haksızlıkları öne çıkarmaya çalışıyorlarsa başarılı olamıyorlar. Çünkü insanların ve basının bakış açısından eylemin gerçek amacı pek belli olmuyor. Farklı bir yöntem seçmeliler. Eğer sadece şov amaçlı yapıyorlarsa zaten konuşmaya gerek yok :)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@