alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

FB taraftarı TV çalışanı isyan ettirdi

Galatasaray yardımcı antrenörü Hasan Şaş, Fenerbahçe’nin galibiyetine sevinen bir TV çalışanına, “Ayıp olmuyor mu” diyerek tepki gösterdi.TV çalışanının stattan çıkarılmasını istediği iddia edildi. Dürüst’ün daha sonra Futbol Federasyonu temsilcisini çağı

Gündem 23.04.2012, 09:30
FB taraftarı TV çalışanı isyan ettirdi

Galatasaray yardımcı antrenörü Hasan Şaş, Fenerbahçe’nin galibiyetine sevinen bir TV çalışanına, “Ayıp olmuyor mu” diyerek tepki gösterdi.

TV çalışanının stattan çıkarılmasını istediği iddia edildi. Dürüst’ün daha sonra Futbol Federasyonu temsilcisini çağırarak bu olayın rapor edilmesini istediği vurgulandı.

Fenerbahçeli futbolcuların, bu kişinin stattan çıkarılması halinde basın toplantısına katılmayacakları restini çekmeleri krize yol açtı. TV çalışanı statta kalınca, sarı-lacivertli oyuncular da basın toplantısına çıkma kararı aldı.

Bu arada sivil polis olduğu iddia edilen bir kişinin karşılaşmadan hemen sonra Pegasus tribünü önüne giderek içine giydiği Fenerbahçe formasını Galatasaraylı taraftarlara gösterdiği ileri sürüldü. Öfkeye kapılarak toplu halde aşağı inmek isteyen sarı-kırmızılıların güçlükle durdurulduğu kaydedildi.


Yorumlar (1)
havacı 10 yıl önce
İsmi Loran Vayloyan olan bu şahsiyet in bariz Fenerli olduğu kimliğinden belli zaten. ne olduğunu hareketi ile de ispatlamış.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@